رونمایی از کامل ترین سبد محصولات پیش ساخته خاورمیانه در بیستمین  نمایشگاه ساختمان | شبکه تلویزیونی ایران ‌کالا

رونمایی از کامل ترین سبد محصولات پیش ساخته خاورمیانه در بیستمین  نمایشگاه ساختمان

 • دوشنبه 17 شهریور 1399 18:05
 • شناسه 45378
رونمایی از کامل ترین سبد محصولات پیش ساخته خاورمیانه در بیستمین  نمایشگاه ساختمان

کامل ترین سبد محصولات پیش ساخته و بروز ترین خط تولید حوزه ساختمان خاورمیانه در شرایط نابسامان کرونا و تبعات نامناسب اقتصادی در بیستمین نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان به همت گروه علمی صنعتی پانل مهدی با حضور مسئولان و کارشناسان رونمایی می شود.

به گزارش روابط عمومی گروه صنعتی پانل مهدی ؛ حمید رضا بنی کریم ، مدیر عامل و پژوهشگر صنعت ساختمان اعلام کرد : این گروه تولیدی صنعتی ،  با بیش از ۵۰ سال سابقه درخشان ، در راستای تحقق منویات مقام معظم رهبری (مدظله العالی) نسبت به جهش تولید و اعتلای کالای ایرانی  با استفاده از مواد اولیه ۱۰۰ درصد ایرانی و بدون نیاز به واردات ، محصولات پیش ساخته را در سطح کیفیت جهانی تولید و عرضه و امسال با تمام محدودیت های بیماری کرونا و  تحریم ها ، ظرفیت تولیدات خود را ۴۰۰٪ افزایش داده است.

حمید رضا بنی کریم گفت: هلدینگ پانل مهدی با کامل ترین سبد محصولات پیش ساخته اعم از انواع ساندویچ پانل pu. Xps. Eps. Rw. ، انواع کانکس ، ساختمان پیش ساخته و انواع سردخانه های وابت و متحرک با حضور در بیستمین نمایشگاه بین المللی ساختمان  واقع در فضای باز سالن میلاد روبروی سالن ۳۸ درصدد است تا در سال جاری بیش از 1000 نفر را بصورت مستقیم و غیر مستقیم با هدف اشتغال زایی و کارآفرینی به همکاری دعوت و استفاده نماید.

وی اظهار داشت : سهم فروش از بازار داخل 25 درصداست و دراین مجموعه از تولیدکنندگان داخلی استفاده می شود و تحریم‌ها هیچگونه تاثیری بر میزان تولیدات نداشته است. محصول ما برای ساختمان سازی ساخته و استفاده می شود و بومی است. وابستگی مجموعه به واردات صفر است.

مدیرعامل گروه صنعتی پانل مهدی سپس به موضوع صادرات محصولات تولیدی پرداخت و تصریح کرد: 30 درصد از فروش ما صادراتی است. گروه صنعتی پانل مهدی به کشورهای پاکستان، افغانستان، سوریه، لبنان و جیبوتی صادرات داشته است و قرار است در سال‌های آینده به کشورهای شمال آفریقا و اروپا هم صادرات داشته باشد.

وی در ادامه به راه های ارتباطی با گروه صنعتی پانل مهدی اشاره کرد و گفت: با هدف اشتغال زایی ، کارآفرینی مولد و توسعه پایدار کالای ایرانی ، خطوط ارتباطی  با مجموعه صنعتی پانل مهدی جهت جذب نیروی کارآمد و اعطای نمایندگی در تهران و البرز 1473 است و در سایر استانها 34248-021 می باشد.

خاطرنشان می کند : بیستمین نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان تهران  با معرفی آخرین دستاورد های صنعت ساختمان در تاریخ پنجشنبه 20 شهریور سال جاری تا یکشنبه 23 میزبان بازدیدکنندگان است .

 

کلیدواژه‌ها

مطالب بیشتر از «تولید»

نظر شما

شما در حال ارسال پاسخ به نظر «» می‌باشید.

نظرات بینندگان

جدید ترین برنامه ها

 • نبض تولید 30 مهر نوبت اول

  نبض تولید

  نبض تولید 30 مهر نوبت اول (58)

  مجموعه کارخانجات بوستان خزر تالش

 • نبض تولید

  نبض تولید

  نبض تولید (59)

  شرکت تعاونی تولیدی شهیران ایران در زمینه تولید صنایع غذایی

 • بررسی تحولات بازار سرمایه

  پیش گشایش

  بررسی تحولات بازار سرمایه (8)

  بررسی تحولات بازار سرمایه با حضور آقایان پورتدین، نائینیان و موسوی کارشناس بازار سرمایه، مجری کارشناس کریمی

 • تنظیم بازار خودرو و بورس

  چشم انداز اقتصاد

  تنظیم بازار خودرو و بورس (148)

  چشم انداز دوشنبه شب با حضورمیهمانان برنامه آقایان دکتر ابوالفضل خلخالی عضو هیئت علمی گروه مهندسی خودرو دانشگاه علم و صنعت، فربد زاوه کارشناس اقتصاد خودرو، روح الله ایزد خواه عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس و پیمان مولوی فعال سرمایه‌گذاری به بررسی تنظیم بازار خودرو و بورس پرداخت. چشم انداز دوشنبه 28 مهر

 • جمجمک- طلای کثیف

  جمجمک

  جمجمک- طلای کثیف (7)

  کارکترهای این انیمیشن به علت ناتوانی در عدم پرداخت شارژ ساختمان از سوی مدیر ساختمان توبیخ می شوند تا در نهایت تصمیم می گیرند با تفکیک زباله های تر و خشک و فروش آنها در اقتصاد خانواده صرفه جویی کرده و بتوانند شارژ ساختمان را از طریق درآمد حاصل از زباله های تولید شده ساختمان، پرداخت کنند و در این راه دست سودجویان را نیز کوتاه می کنند.

آخرین خبرها