معرفی شرکت سیماران | شبکه تلویزیونی ایران ‌کالا

معرفی شرکت سیماران

  • سه شنبه 25 شهریور 1399 15:00
  • شناسه 45593
معرفی شرکت سیماران

مدیرعامل شرکت سیماران در گفتگو با ایران کالا گفت: شرکت سیماران بیش از 30 سال است در زمینه تولید قطعات الکترونیک از جمله آیفون تصویری، درهای الکترونیک، لامپ های کم مصرف و لوازم خانگی الکتریکی فعالیت می کند.

آقای کلباسی افزود: در ابتدا، شرکت کار خود را با 12 نیروی کار اغاز کرد و اکنون 500 نفر در لیست بیمه شرکت هستند. در بیش از 300 نقطه کشور خدمات پس از فروش برای کنترل کیفیت خدمات و محصولات شرکت سیماران فعالیت دارند.

کلباسی در ادامه بر لزوم توجه به کیفیت کالاهای عرضه شده تاکید کرد و اظهار داشت: در تولید آیفون تصویری شرکت سیماران هیچ رقیب خارجی ندارد و محصولات میتوانند با کالاهای خارجی از نظر کیفیت و قیمت رقابت کند.

مدیرعامل شرکت سیماران سپس به توقف کوتاه مدت صادرات این شرکت اشاره کرد و گفت: شرکت سیماران از پنج الی شش سال قبل شروع به صادرات به کشورهای عراق، گرجستان و افعانستان کرده است. حتی با دریافت قطعات و مونتاژ آنها برخی محصولات به ایتالیا ارسال می شد. ولی اکنون  بازار داخل نیازمند محصولات شرکت است و فعلا صادرات انجام نمی شود.

کلباسی از افزایش ظرفیت تولیدات شرکت سیماران در سال آینده خبر داد و افزود: در سال آینده ظرفیت تولید شرکت افزایش می یابد و بستر لازم برای صادرات نیز فراهم می شود.

مدیر عامل شرکت سیماران شرکت بر لزوم استفاده از ظرفیتهای تولیدی تاکید کرد و توضیح داد: شرکت سیماران یک شرکت متوسط است که ظرفیت بالایی دارد؛ ولی از توانمندی افراد استفاده نمی شود. امکانات مالی و سهولت در امر تولید را باید دولت ایجاد کند.

وی  به چالش های موجود پرداخت و تصریح کرد: برای ورود برخی قطعات تشریفات اداری و موانع وجود دارد. تولید کننده  نیاز به پشتوانه مالی دارد و این تسهیلات را دولت باید ایجاد کند.

کلباسی سپس به راه های ارتباطی اشاره کرد و گفت: شرکت سیماران در کلیه نمایشگاه های  تهران و شهرستان ها حضور دارد.  مشتریان می توانند جهت ارتباط با شرکت از شماره تماس         88838400 و پایگاه اینترنتی www.simaran.com استفاده کنند.

وی در پایان سخنانش از ضمانت کلیه محصولات شرکت سیماران سخن گفت و توضیح داد: شرکت سیماران برای کلیه کالاها ضمانت بیش از سه سال ارائه می دهد. مرجوعی محصولات کمتر از سه در هزار است و این یکی از بالترین استاندارد های دنیا است.

کلیدواژه‌ها

مطالب بیشتر از «تولید»

نظر شما

شما در حال ارسال پاسخ به نظر «» می‌باشید.

نظرات بینندگان

جدید ترین برنامه ها

آخرین خبرها