تولید دیگ های بخار صنعتی در شرکت سبلان بخار پویا | شبکه تلویزیونی ایران ‌کالا

تولید دیگ های بخار صنعتی در شرکت سبلان بخار پویا

  • پنجشنبه 27 شهریور 1399 19:07
  • شناسه 45658
تولید دیگ های بخار صنعتی در شرکت سبلان بخار پویا

نگاهی به تولید محصولات بخار برای خودکفایی داخلی و داشتن توانایی برای صادرات در حوزه محصولات تحت فشار

مهندس کریم زاده مدیر کنتر کیفیت شرکت سبلان بخار پویا در گفتگو با شبکه ایران کالا گفت: فعالیت ما در زمینه دیگ های صنعتی و بخار و آب گرم و مخازن تحت فشار است که هم برای داخل و هم خارج از کشور زمینه های زیادی برای فروش محصولات این چنینی وجود دارد.

آقای کریم زاده در تشریح فعالیت شرکت گفت: ورق مورد نیاز در خط تولید خریداری شده و بعد از برش با جوش مرحله مونتاژ صورت می گیرد و بعد از آن مرحله تست است که تست های غیر مخرب لازم روی دستگاه انجام و تجهیزات جانبی روی محصول بسته شده و آماده عرضه می شود.

وی درخصوص تجهیزات به کار گرفته شده در خط تولید این شرکت گفت: تقریبا همه تجهیزات به کار گرفته شده در خط تولید ما داخلی است و از تولیدات داخلی استفاده می کنیم.

مهندس کریم زاده ادامه داد: محصولات ما در جاهایی که برای پخت، ضد عفونی و ... که نیاز به بخار و گرمایش دارند کاربرد دارد و مشتریان می توانند مطابق با نیاز خود از محصولات ما استفاده کنند.

وی در خصوص میزان تولید بخار و ظرفیت دستگاه های تولید شده گفت: میزان تولید بخار و گرما توسط محصولات ما بسته به نیاز مشتریان است و باتوجه به نیاز اعلامی از سوی خریدار محصول را تولید و حتی تا 10 الی 15 درصد محصول را با ظرفیت بیشتر تولید می کنیم که در صورت نیاز بتوانند از این ظرفیت استفاده کنند.

کریم زاده درباره میزان اشتغال شرکت اظهار داشت: در حال حاضر حدود 15 نفر به صورت مستقیم و 30 نفر غیر مستقیم در حال فعالیت در شرکت هستند که این میزان اشتغال در صورت حمایت می تواند تا 80 نفر افزایش داشته باشد.

کریم زاده با اشاره به اینکه مسیر صادرات دشوار است گفت: ما به کشورهای مختلف ارسال محصولات را داشته‌ایم و در صورتی که این مسیر تسهیل شود می توانیم صادرات خوبی در این حوزه داشته باشیم چرا که دانش ما در این حوزه از کشورهای همسایه جلوتر است

آقای مهندس کریم زاده در خصوص راه های ارتباطی با شرکت سبلان بخار پویا گفت: آدرس کارخانه در شهرقدس انتهای خیابان سنگستان پلاک 2 است و کسانی که تمایل دارند می توانند به صورت حضوری مراجعه کنند. از طرفی شماره تماس 09123720385 مدیر فروش کارخانه هست که می توانند مستقیم با ایشان در ارتباط باشند. آدرس اینترنتی شرکت هم www.sabalanbokharpoya.com  است که متقاضیان می توانند با مراجعه به این درگاه با ما در تماس باشند و علاوه بر آشنایی با شرکت محصولات خود را سفارش دهند.

 

مطالب بیشتر از «تولید»

نظر شما

شما در حال ارسال پاسخ به نظر «» می‌باشید.

نظرات بینندگان

جدید ترین برنامه ها

آخرین خبرها