تولید پوشاک ورزشی نیازمند حمایت جدی دولت | شبکه تلویزیونی ایران ‌کالا

تولید پوشاک ورزشی نیازمند حمایت جدی دولت

  • شنبه 29 شهریور 1399 15:55
  • شناسه 45692
تولید پوشاک ورزشی نیازمند حمایت جدی دولت

  مدیر عامل سام‌کو (تولید کننده پوشاک ورزشی) در گفتگو با ایران کالا گفت: مجموعه تولیدی سام کو از سال 68 به صورت غیر رسمی کار خود را آغاز کرده و در سال 70 با ثبت برند به طور رسمی به فعالیت پرداخت.

آقای محمودی افزود: آغاز فعالیت شرکت در قم بوده است و بعد از چند سال فعالیت شرکت در تهران کلید خورد.

محمودی با اشاره به اینکه مجموعه سام‌کو  بیشتر در تولید پوشاک ورزش‌های رزمی فعالیت دارد، گفت: شرکت سام‌کو در تولید پوشاک ورزشهای رزمی در 5 رشته و با تنوع کیفیتی متفاوت فعالیت دارد. در ابتدا پارچه پوشاک از کارخانه ها خریداری می شد؛ ولی بعد از چند سال با راه اندازی بخش جدید به تولید پارچه پرداختیم. بافت پارچه تا امروز تولید خود شرکت بوده است.

وی از ظرفیت بالای تولیدی این شرکت سخن گفت و اظهار داشت: میزان تولیدات بسته به تقاضای بازار بوده و همیشه برای متقاضیان تولید وجود داشته است. اگرچه صادرات مستقیم نداشتیم؛ ولی با استقلال کشورهای آسیای میانه، زمینه برای خریداری پوشاک ورزشی از ایران فراهم شد و تعداد زیادی از این مشتریان از ایران کالای مورد نیاز خود را خریداری می کردند.

مدیر عامل سام‌کو نبود حمایت‌ها را عامل تعطیلی این مجموعه اعلام کرد و اظهار داشت: فعالیت تولیدی شرکت در حال حاضر متوقف شده است. از اسفند سال گذشته با شیوع کرونا و تعطیلی سالن‌ها تعداد مشتریان کاهش یافت. تسهیلات و حمایتی هم صورت نگرفته و هنوز در حال پرداخت هزینه‌های ثابت تولید و بیمه کارکنان هستیم.

محمودی با تاکید بر اینکه هنوز فعالیت‌های آنلاین شرکت ادامه دارد اظهار داشت: مشتریان می توانند با مراجعه به آدرس اینترنتی  http://samcoh.ir/  به ثبت سفارش بپردازند یا از طریق شماره تماس   02166462257 و 09121194494  با شرکت تماس حاصل کنند.

همچنین آدرس شرکت در تهران و قم به این شرح است:
تهران، خیابان ولیعصر، بالاتر از میدان منیریه ، پلاک ۸۶۱
قم ، بلوار خلیج فارس ، کوچه ۱۲، خیابان بهارستان ، پلاک ۱۸

وی با اشاره به اینکه لازم است نگاه به صنعت ورزش تغییر کند گفت: بسیاری از تولیدکنندگان ورزشی دچار مشکلات و توقف تولید شدند. ورزش به بالا بردن سیستم ایمنی بدن کمک می‌کند و به ورزش باید نگاه ویژه ای شود.

محمودی در پایان سخنانش اظهار امیدواری کرد مجلس جدید بتواند دریچه ای را برای حل مشکلات این عرصه بگشاید.

کلیدواژه‌ها

مطالب بیشتر از «تولید»

نظر شما

شما در حال ارسال پاسخ به نظر «» می‌باشید.

نظرات بینندگان

جدید ترین برنامه ها

آخرین خبرها