چرم ایرانی قابل رقابت با رقبای خارجی | شبکه تلویزیونی ایران ‌کالا

چرم ایرانی قابل رقابت با رقبای خارجی

  • دوشنبه 31 شهریور 1399 16:13
  • شناسه 45750
چرم ایرانی قابل رقابت با رقبای خارجی

 مدیر عامل شرکت چرم وحید در گفتگو با ایران کالا گفت: نشان تجاری وحید از سال 1311 در تبریز آغاز به کار کرد و بعد به تهران انتقال پیدا کرد؛ این شرکت تا امروز در حال فعالیت است.

آقای روان پرور افزود: به طور تخصصی این شرکت کفش زنانه و کیف بانوان را تولید می کند. در گذشته  تولید محصول به شکل سنتی و محدود صورت می گرفت؛ ولی به تدریج ظرفیت شرکت بالا رفت و  در حال حاضر روزانه 800 جفت کفش در شرکت چرم وحید تولید می شود.

روان پرور درباره میزان تولیدات داخلی اظهار داشت: طی چند سال گذشته ورود و خروج کالاهای خارجی و عدم ثبات در این زمینه موجب شده میزان سهم ما از تولید بازار داخل نامشخص است.

وی سپس به پل ارتباطی با مجموعه پرداخت و گفت: راه ارتباطی با مجموعه  شماره تلفن : ٣٣٩٩٦٨٢١  (٠٢١) ؛ فکس :  33996690 (021)  و آدرس وب http://vahidleather.com/fa/  است.

آدرس دفتر مرکزی :تهران؛خیابان جمهوری، نرسیده به میدان بهارستان، روبه روی سینما اروپا ، کوچه مظفری ، ساختمان وحید   instagram.com/vahidleather

 

روان پرور از افزایش صادرات شرکت خبر داد و توضیح داد: شرکت چرم وحید تا امروز صادرات نداشته است اما اینده این ظرفیت  ایجاد می شود. در شرایط فعلی کشور ارز آوری جز وظایف هر شرکتی است.

وی قیمت محصولات چرم وحید را نسبت به سایر محصولات مناسب خواند و گفت: به ریال شاید قیمت بالا به نظر بیاید ولی اگر قیمت ها به دلار ارائه شود قیمت ها پایین به نظر می‌رسد.  محصولات چرم وحید با نمونه های خارجی تفاوتی ندارد و میزان قیمت با توجه به قیمت مناسب است.

روان پور درباره حمایت های دولت گفت: به صورت خاص از مجموعه ما حمایتی صورت نگرفته است؛  تا حدودی از بعضی تولید کنندگان توانسته اند تسهیلاتی را دریافت کنند.

کلیدواژه‌ها

مطالب بیشتر از «تولید»

نظر شما

شما در حال ارسال پاسخ به نظر «» می‌باشید.

نظرات بینندگان

جدید ترین برنامه ها

آخرین خبرها