لبنیات میامی در حال توسعه و راهیابی به بازارهای جدید صادراتی | شبکه تلویزیونی ایران ‌کالا

لبنیات میامی در حال توسعه و راهیابی به بازارهای جدید صادراتی

 • دوشنبه 31 شهریور 1399 17:09
 • شناسه 45751
لبنیات میامی در حال توسعه و راهیابی به بازارهای جدید صادراتی

آقای نهضت مدیر عامل شرکت فراورده های لبنی فجر شاهرود، در گفتگو با ایران کالا، گفت محصولات این شرکت با نشان تجاری میامی در بازار عرضه می‌شود.

نهضت گفت شرکت محصولات لبنی میامی، از سال 1386 افتتاح شد و از سال 1387 محصولاتش روانه بازار شد. نهضت افزود ابتدا با تولید پنیر سفید و ظرفیت 70 تن در روز آغاز کردیم و حالا انواع پنیر سنتی، خامه‌ای و لاکتیکی را تولید می‌کنیم. آقای نهضت با اشاره به طرح توسعه شرکت فجر شاهرود گفت ما در کنار تولید لبنیات، تولید ظروف بسته بندی یک بار مصرف را آغاز کردیم و توسعه دادیم.

مدیر شرکت فراورده‌های لبنی میامی گفت ظرفیت مجموعه ما هفتاد تن پنیر در روز است و محصولات‌مان را به استان‌های مختلف ارسال می‌کنیم. نهضت گفت درصد زیادی از محصولات ما در استان‌های مختلف مصرف می‌شود و ما از تولیدکنندگان بزرگ لبنیات کشور هستیم. وی افزود در شاهرود بالغ بر 300 نفر مشغول به کارند و در واحد بسته بندی هم  برای حدود 150 نفر، مستقیم شغل ایجاد شده است.

مدیر شرکت فراورده‌های لبنی میامی گفت ما در چند استان کشور، سیستم توزیع را راه‌اندازی کردیم. نهضت گفت در حال حاضر سیستم توزیع میامی در استان‌های تهران، گلستان و قزوین فعال است و در دیگر استان‌ها هم عامل‌های فروش را شناسایی و در حال شبکه سازی هسیتم

نهضت گفت در اغلب شهرها، نشان تجاری ما شناخته شده است و از طریق تلفن و پایگاه اینرنتی هم ثبت سفارش و فروش انجام می شود. آقای نهضت افزود ما از سال‌های ابتدایی تولید، صادرات به ترکمنستان را شروع کردیم و عراق، پاکستان و افغانستان دیگر مقاصد صادراتی ما هستند. نهضت با اشاره به برخی موانع در راه صادرات، گفت نوساناتی داشتیم و دنبال مقاصد جدید صادراتی هم هستیم.

آقای نهضت گفت نرخ مواد اولیه متغیر است؛ ولی فضای رقابتی باعث می شود، تلاش کنیم قیمت تمام شده را به گونه‌ای رقم بزنیم که در بازار توان رقابت داشته باشیم.

مدیر عامل شرکت فراورده های لبنی فجر شاهرود گفت برخی رقبا از مواد اولیه ناسالم استفاده می کنند و با قیمت کمتری در بازار حضور دارند.نهضت گفت ما تلاش می‌کنیم با حفظ کیفیت رعایت حال مشتریان را هم داشته باشیم.

کلیدواژه‌ها

مطالب بیشتر از «تولید»

نظر شما

شما در حال ارسال پاسخ به نظر «» می‌باشید.

نظرات بینندگان

جدید ترین برنامه ها

 • نبض تولید 30 مهر نوبت اول

  نبض تولید

  نبض تولید 30 مهر نوبت اول (58)

  مجموعه کارخانجات بوستان خزر تالش

 • نبض تولید

  نبض تولید

  نبض تولید (59)

  شرکت تعاونی تولیدی شهیران ایران در زمینه تولید صنایع غذایی

 • بررسی تحولات بازار سرمایه

  پیش گشایش

  بررسی تحولات بازار سرمایه (8)

  بررسی تحولات بازار سرمایه با حضور آقایان پورتدین، نائینیان و موسوی کارشناس بازار سرمایه، مجری کارشناس کریمی

 • تنظیم بازار خودرو و بورس

  چشم انداز اقتصاد

  تنظیم بازار خودرو و بورس (148)

  چشم انداز دوشنبه شب با حضورمیهمانان برنامه آقایان دکتر ابوالفضل خلخالی عضو هیئت علمی گروه مهندسی خودرو دانشگاه علم و صنعت، فربد زاوه کارشناس اقتصاد خودرو، روح الله ایزد خواه عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس و پیمان مولوی فعال سرمایه‌گذاری به بررسی تنظیم بازار خودرو و بورس پرداخت. چشم انداز دوشنبه 28 مهر

 • جمجمک- طلای کثیف

  جمجمک

  جمجمک- طلای کثیف (7)

  کارکترهای این انیمیشن به علت ناتوانی در عدم پرداخت شارژ ساختمان از سوی مدیر ساختمان توبیخ می شوند تا در نهایت تصمیم می گیرند با تفکیک زباله های تر و خشک و فروش آنها در اقتصاد خانواده صرفه جویی کرده و بتوانند شارژ ساختمان را از طریق درآمد حاصل از زباله های تولید شده ساختمان، پرداخت کنند و در این راه دست سودجویان را نیز کوتاه می کنند.

آخرین خبرها