شرکت لوکساب در مسیر صادرات | شبکه تلویزیونی ایران ‌کالا

شرکت لوکساب در مسیر صادرات

  • چهارشنبه 02 مهر 1399 15:59
  • شناسه 45805
شرکت لوکساب در مسیر صادرات

بسطامی مدیر شرکت لوکساب در گفتگو با ایران کالا از فواید آب قلیایی و افق‌های پیش روی تولید و توزیع آب های قلیایی در کشور گفت.

بسطامی گفت ما از سال 1393 در استان گلستان با اتکا به دانش جوانان در زمینه تولید نوشیدنی های سلامت محور کار خود را آغاز کردیم. بسطامی افزود ما اولین بار در ایران نوشیدنی آب قلیایی را تولید کردیم.

مدیر شرکت لوکساب گفت پروژه تحقیقاتی این محصول چندین سال طول کشیده و در بازار تازه وارد محسوب می شویم.بسطامی گفت از آنجا که توزیع کاری تخصصی است، ما بیشتر توان مان را در تولید محصول با کیفیت گذاشته‌ایم و این کار را به شرکت‌های پخش تخصصی واگذار کرده‌ایم؛ چون آنها زیرساخت‌های توزیع را فراهم کرده‌اند.

بسطامی گفت ما به صورت جدی تولید را از سال 1398 شروع کردیم و در ابتدای کار با چالش کرونا مواجه شدیم و هنوز نتوانستیم در سراسر استان‌های کشور توزیع داشته باشیم. وی گفت امیدوارم با رفع چالش کرونا بتوانیم توزیع بهتری داشته باشیم. بسطامی افزود ما در بحران کرونا برای تسهیل دسترسی مردم به محصولات‌مان فروش اینترنتی را راه‌اندازی کردیم.

اولین تولید کننده نوشیدنی قلیایی در کشور گفت: درخواست‌هایی برای صاردات به کشورهای خلیج فارس داشته‌ایم و در حال بررسی و مذاکره هستیم. بسطامی درباره اهمیت مصرف آب قلیایی گفت: غذاهایی که ما مصرف می کنیم اغلب اسیدی است و بدن را اسیدی می کند و مصرف آب قلیایی، عوارض اسیدی شدن بدن را از بین می برد. بسطامی گفت محصول ما از نظر ماهیتی در بازه آب های بسته بندی و از نظر مواد تشکیل دهنده در رده نوشابه‌ها قرار می‌گیرد و بنابراین قیمت ما ده درصد از آب های بسته بندی بیشتر است.

کلیدواژه‌ها

مطالب بیشتر از «تولید»

نظر شما

شما در حال ارسال پاسخ به نظر «» می‌باشید.

نظرات بینندگان

جدید ترین برنامه ها

آخرین خبرها