ظرفیت تولید در رنگرزی بیش از کارخانه بافت است | شبکه تلویزیونی ایران ‌کالا

ظرفیت تولید در رنگرزی بیش از کارخانه بافت است

  • پنجشنبه 03 مهر 1399 15:50
  • شناسه 45828
ظرفیت تولید در رنگرزی بیش از کارخانه بافت است

  مدیرعامل شرکت حریر سمنان در گفتگو با ایران کالا گفت: یکی از مسائل موجود در صنعت نساجی طرز فکر مشتریان است. اکثر افراد این تصور را دارند که کیفیت محصولات ایرانی نسبت به محصول مشابه خارجی پایین است و این طرز تفکر ناشی از شبکه دوخت و توزیع است.

دکتر سرشارزاده افزود: کارخانه بافت از سال 60 آغاز به کار کرد و از سال 71 چاپ و رنگرزی در سمنان تاسیس شد. شرکت حریر سمنان در تولید  پارچه پیراهنی مردانه و مانتویی در سطح کشور شناخته شده است؛ ولی ممکن است پارچه های لباس زنانه و شلوار هم به بازار عرضه کند.

سرشارزاده با اشاره به اینکه ظرفیت تولید در رنگرزی بیش از کارخانه بافت است؛ گفت: چون ظرفیت تولید رنگرزی چند برابر بافت است، پارچه از کارگاه های دیگر تحویل می گیریم و پس از رنگ و چاپ می فروشیم.

 وی به چالش های موجود در عرصه تولیدات پارچه پرداخت و گفت: یکی از مسائل موجود در صنعت نساجی طرز فکر مشتریان است. اکثر افراد این تصور را دارند که کیفیت محصولات ایرانی نسبت به محصول مشابه خارجی پایین است و این طرز تفکر ناشی از شبکه دوخت و توزیع است که محصولات مرغوب ایرانی را با چسباندن برند خارجی به بازار عرضه می کنند.

سرشار زاده با بیان اینکه سایت شرکت حریر در حال طراحی است به پل‌های ارتباطی با مجموعه پرداخت و گفت: مشتریان می توانند به دفتر فروش واقع در تهران ،خیابان مطهری جنب دانشگاه الهیات مراجعه و یا با شماره تلفن5- 88743490 تماس حاصل کنند.

وی در پایان سخنانش بر لزوم حل مشکل توزیع تاکید کرد و اظهار داشت: مشکل توزیع باید توسط دارایی حل شود و مالیات بسیاری از مجموعه ها در شبکه توزیع به صورت ممیزی و علی الراسی انجام می‌شود و اگر حسابرسی دفاتر که در شرکت‌های تولیدی مرسوم است؛ در بازار فعال شود بسیاری از مشکلات حل می شود.  

کلیدواژه‌ها

مطالب بیشتر از «تولید»

نظر شما

شما در حال ارسال پاسخ به نظر «» می‌باشید.

نظرات بینندگان

جدید ترین برنامه ها

آخرین خبرها