تولید 1500 مدل قطعه اجاق گاز در کارخانه سناتور | شبکه تلویزیونی ایران ‌کالا

تولید 1500 مدل قطعه اجاق گاز در کارخانه سناتور

  • شنبه 05 مهر 1399 16:00
  • شناسه 45878
تولید 1500 مدل قطعه اجاق گاز در کارخانه سناتور

  مدیر کارخانه سناتور در گفتگو با ایران کالا گفت: برند سناتور از  سال 86 مطالعات اولیه را آغاز کرد و پس از یکسال به تولید پرداخت. به تدریج زمینه صادرات فراهم شد و علاوه بر تولید داخلی صادرات هم صورت گرفت.

آقای افسریان افزود: از لحاظ تیپ قطعات، 1500 مدل قطعه اجاق گاز تولید می شود. حجم تولید سالانه 2 میلیون ست شبکه چدنی است و این میزان تولید80 تا  85 درصد از نیاز بازار داخل را تامین می کند و مابقی محصولات نیز به چهار کشور اکراین، ترکیه، بلاروس و ایتالیا صادر می شود.

مدیر کارخانه سناتور از افزایش صادرات در سال اینده خبر داد و اظهار داشت: چشم انداز پنج میلیون یورو برای صادرات سال اینده در نظر گرفته شده است. با این حال چالش ها و موانعی برای صادرات وجود دارد و این چالش ها به تولید کننده برمی گردد. در قوانین ارائه شده تناقض وجود دارد و اگر قوانین تدوین شده بررسی و ثبات ایجاد شود می تواند به تولید و صادرات کمک کند.

وی وجه تمایز محصولات سناتور را نسبت به سایر رقبا در کیفیت بالا دانست و گفت: قیمتی که برای جنس اصل پرداخته می شود معمولا بالاتر است. در کارخانه سناتور 570 نفر اشتغال دارند که ازاین تعداد80 نفر در واحد تحقیقات و تضمین کیفیت هستند. هزینه طراحی و نواوری پرداخته می شود. کیفیت محصولات سناتور نسبت به سایر محصولات مشابه بالاتر است.

افسریان به راه های ارتباطی با مجموعه سناتور پرداخت و گفت: مشتریان می توانند با شماره 02177722282  تماس بگیرند یا از طریق سایت مجموعه سناتور به نشانی www.senator.co.ir با مجموعه در تماس باشند.

 

کلیدواژه‌ها

مطالب بیشتر از «تولید»

نظر شما

شما در حال ارسال پاسخ به نظر «» می‌باشید.

نظرات بینندگان

جدید ترین برنامه ها

آخرین خبرها