معرفی تولیدی پوشاک ورزشی تکنیک | شبکه تلویزیونی ایران ‌کالا

معرفی تولیدی پوشاک ورزشی تکنیک

 • یکشنبه 06 مهر 1399 11:38
 • شناسه 45897
معرفی تولیدی پوشاک ورزشی تکنیک

تهیه مواد اولیه بزرگترین چالش تولید کنندگان در صنعت پوشاک

خسرو شیخ مدیر تولیدی پوشاک ورزشی تکنیک در گفتگو با شبکه ایران کالا گفت: برای انواع ورزش های توپی که حدود 200 قلم می شود انواع پوشاک ورزشی را تولید می کنیم.

آقای شیخ ادامه داد: برای حدود 35 نفر در حال حاضر اشتغال زایی داریم که به دلیل شرایط کرونایی این تعداد کاهش داشته و قبل از شرایط کرونایی تعداد بیشتری در واحدهای تولیدی ما حضور داشتند.

وی افزود: متأسفانه به دلیل عدم ثبات در بازار بزرگترین مشکل تولید کننده ها تهیه مواد اولیه بوده و مدام با افزایش قیمت مواجه هستیم و این موضوع موجب دور ماندن از ارائه طرح های جدید و تنوع محصولات می شود و تولید کننده را درگیر خرید مواد اولیه می کند.

شیخ با بیان اینکه شرایط تولید در حال حاضر بسیار سخت شده است گفت: از مسئولین تقاضای حمایت نداریم تنها خواهش ما این است که سنگ جلوی پای تولید کننده نیاندازند.

این تولید کننده در خصوص نحوه ارتباط با مجموعه تولیدی تکنیک و خرید محصولات گفت: شماره تماس دفتر فروش 02166409048 و 09354629031 است همچنین هموطنان برای خرید می توانند به فروشگاه های اینترنتی مثل دیجی کالا مراجعه کنند.

وی در خصوص اعطای نمایندگی گفت: در حال حاضر به دلیل مشکل تهیه مواد اولیه تولید را کاهش دادیم و امکان گسترش نمایندگی ها را نداریم.

شیخ گفت: در تهران سه فروشگاه داریم که در خیابان ولیعصر و محدوده میدان منیریه است که محصولات را خدمت علاقه مندان ارائه می کند.

 

 

مطالب بیشتر از «تولید»

نظر شما

شما در حال ارسال پاسخ به نظر «» می‌باشید.

نظرات بینندگان

جدید ترین برنامه ها

 • نبض تولید 30 مهر نوبت اول

  نبض تولید

  نبض تولید 30 مهر نوبت اول (58)

  مجموعه کارخانجات بوستان خزر تالش

 • نبض تولید

  نبض تولید

  نبض تولید (59)

  شرکت تعاونی تولیدی شهیران ایران در زمینه تولید صنایع غذایی

 • بررسی تحولات بازار سرمایه

  پیش گشایش

  بررسی تحولات بازار سرمایه (8)

  بررسی تحولات بازار سرمایه با حضور آقایان پورتدین، نائینیان و موسوی کارشناس بازار سرمایه، مجری کارشناس کریمی

 • تنظیم بازار خودرو و بورس

  چشم انداز اقتصاد

  تنظیم بازار خودرو و بورس (148)

  چشم انداز دوشنبه شب با حضورمیهمانان برنامه آقایان دکتر ابوالفضل خلخالی عضو هیئت علمی گروه مهندسی خودرو دانشگاه علم و صنعت، فربد زاوه کارشناس اقتصاد خودرو، روح الله ایزد خواه عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس و پیمان مولوی فعال سرمایه‌گذاری به بررسی تنظیم بازار خودرو و بورس پرداخت. چشم انداز دوشنبه 28 مهر

 • جمجمک- طلای کثیف

  جمجمک

  جمجمک- طلای کثیف (7)

  کارکترهای این انیمیشن به علت ناتوانی در عدم پرداخت شارژ ساختمان از سوی مدیر ساختمان توبیخ می شوند تا در نهایت تصمیم می گیرند با تفکیک زباله های تر و خشک و فروش آنها در اقتصاد خانواده صرفه جویی کرده و بتوانند شارژ ساختمان را از طریق درآمد حاصل از زباله های تولید شده ساختمان، پرداخت کنند و در این راه دست سودجویان را نیز کوتاه می کنند.

آخرین خبرها