حذف واسطه در شرکت رالاک برای رضایت مشتری | شبکه تلویزیونی ایران ‌کالا

حذف واسطه در شرکت رالاک برای رضایت مشتری

  • یکشنبه 06 مهر 1399 15:54
  • شناسه 45906
 حذف واسطه در شرکت رالاک برای رضایت مشتری

 مدیر عامل شرکت رادمهر پروتئین ایرانیان در گفتگو با ایران کالا گفت: نشان تجاری رادمهر پروتئین «رالاک» است و زنجیره تامین، تولید، بسته بندی و توزیع انواع پروتئین گوشت قرمز و سفید را در محدوده تهران، البرز، کرج و شهریار را انجام می دهد.

آقای قضات لو افزود: رادمهر پروتئین توزیع محصولات به منازل به صورت رایگان انجام می دهد و واسطه ها را حذف کرده است.این امر سبب شده قیمتها برای مشتریان مقرون به صرفه باشد و مجموعه ما هم سود 15 درصدی را داشته باشد.

قضات لو درباره میزان صادرات گفت: به خاطر قیمت بالای گوشت صادرات در حال حاضر ممنوع است اما مجموعه ظرفیت تولید بیشتر و صادرات را نیز دارد.

مدیر عامل شرکت رادمهر پروتئین ایرانیان درباره  کیفیت محصولات پروتئینی گفت: در قسمت بسته بندی ایزوله سازی انجام شده است و فقط افراد بسته بند می توانند وارد این قسمت از شرکت شوند. همچنین در تولید محصولات رالاک از ظروف pu که مخصوص گوشت است استفاده می شود. در بسته بندی از سلفون‌های قطورتر استفاده می شود تا استحکام بسته بندی ها بیشتر باشد.

قضات لو در ادامه به راه های ارتباطی با مجموعه اشاره کرد و اظهار داشت: مشتریان می توانند برای ارتباط با شرکت با شماره تلفن 02165220853 تماس حاصل کنندو یا به نشانی اینترنتی www.ralag.ir مراجعه کنند.

وی در پایان سخنانش با تاکید بر لزوم حمایت از تولیدکنندگان گفت: بانک کشاورزی از دامداران و کشاورزان حمایت کند ومسئولان سخت گیری نکنند تا گوشت ارزان تر به مردم برسد. فعالان این عرصه نیز باید به دنبال راه های جدیدی برای حذف واسطه ها باشند.

 

 

کلیدواژه‌ها

مطالب بیشتر از «تولید»

نظر شما

شما در حال ارسال پاسخ به نظر «» می‌باشید.

نظرات بینندگان

جدید ترین برنامه ها

آخرین خبرها