تولید انواع محصولات تخصصی و سفارشی کامپوزیت در شرکت بسپار سازه کامپوزیت | شبکه تلویزیونی ایران ‌کالا

تولید انواع محصولات تخصصی و سفارشی کامپوزیت در شرکت بسپار سازه کامپوزیت

  • دوشنبه 07 مهر 1399 12:10
  • شناسه 45926
تولید انواع محصولات تخصصی و سفارشی کامپوزیت در شرکت بسپار سازه کامپوزیت

تولید 200 هزار تن محصولات کامپوزیت در سال در شرکت بسپار سازه کامپوزیت

خسروجردی مدیر عامل شرکت بسپار سازه کامپوزیت در گفتگو با شبکه ایران کالا گفت: از سال 73 به طور رسمی فعالیت خود را شروع کردیم و در سال 93 شرکت بسپار سازه کامپوزیت را تأسیس کردیم.

آقای خسروجردی ادامه داد: محصولات ما به صورت مشتری محور است و با توجه به خواسته مشتری فعالیت می کنیم و در سال چیزی در حدود 200 هزار تن ظرفیت تولید داریم.

این تولید کننده در خصوص محل و نحوه فعالیت مجموعه خود گفت: در صنعت خودرو، پتروشیمی و صنایع هواپیمایی فعالیت داریم و درواقع خدمات مهندسی و تولید می دهیم.  

وی در خصوص راه های ارتباطی با شرکت و ثبت سفارش گفت: هموطنان می توانند با شماره تماس‌ ثابت 66543796 و شماره تماس های همراه 09128919747 و 09125437496  می توانند با ما در تماس باشند و همچنین سایت www.bscamposit.com در اختیار متقاضیان همکاری است.

خسروجردی اظهار داشت: هم از لحاظ قیمت و هم از لحاظ کیفیت در شرایط خوبی هستیم و خوشبختانه مشتریان ما از ما راضی هستند.چابکی و تعهد پذیری از نکات مثبت مجموعه ما هست و از طرفی واقعا خود را شریک تجاری مشتری های خود می دانیم و مشتریان ما نیز به این موضوع اذعان دارند.

این تولید کننده در خصوص مشکلات و چالش های تولید گفت: عدم کنترل تورم، افزایش قیمت مواد اولیه، تأمین مالی از بانک‌ها و قاچاق از مشکلات اصلی تولید در کشور است و تا کنون هیچ حمایتی از ما در زمینه تولید صورت نگرفته است.

مطالب بیشتر از «تولید»

نظر شما

شما در حال ارسال پاسخ به نظر «» می‌باشید.

نظرات بینندگان

جدید ترین برنامه ها

آخرین خبرها