تولیدی پوشاک پانیل، صادر کننده پوشاک ورزشی ایرانی | شبکه تلویزیونی ایران ‌کالا

تولیدی پوشاک پانیل، صادر کننده پوشاک ورزشی ایرانی

  • چهارشنبه 09 مهر 1399 16:42
  • شناسه 46000
تولیدی پوشاک پانیل، صادر کننده پوشاک ورزشی ایرانی

مدیر واحد تولیدی پوشاک ورزشی پانیل در گفتگو با ایران‌کالا گفت ثبات اقتصادی بزرگترین کمک دولت به تولیدکنندگان است.

دستمالچی، مدیر پوشاک ورزشی پانیل گفت از سال 1373 و در 19 سالگی، با دو سه چرخ خیاطی، تولید را شروع کردیم. دستمالچی گفت پس از بازاریابی داخلی و خارجی، کارگاه‌ تاسیس کردیم و بعد تعداد کارگاه‌ها را زیاد کردیم و ده دوازده سالی هست که تولید را صنعتی کرده‌ایم.

تولید کننده پوشاک ورزشی پانیل گفت در حال حاضر از خرید نخ تا رنگ، برش، دوخت، بسته‌بندی و فروش را انجام می‌دهیم. دستمالچی افزود ما در حدود  100 نوع محصول داریم و ماهیانه 10 الی 20 هزار پوشاک ورزشی را تولید می‌کنیم. وی گفت حدود ده درصد نیاز بازار را تامین می‌کنیم.

تولید کننده پوشاک ورزشی گفت فروشگاه مرکزی و نمایندگی داریم و در زمینه فروش مجازی هم فعال هستیم. دستمالچی افزود کیفیت تولید و قیمت مناسب و تیراژ مناسب برای ما بسیار اهمیت دارد. وی افزود در حوزه طراحی، هم اقتباس داریم و هم برخی محصولات را خودمان طراحی می‌کنیم.

دستمالچی درباره صادرات محصولات مانیل هم گفت آذربایجان، باکو، انگلیس، گرجستان در سال‌های اخیر مقصد صادرات ما بوده و میزان آن به اندازه تولید داخلی شرکت بوده است.

 دستماچی گفت در حال حاضر نابسامانی قیمت ارز، مانع جدی در تولید است، چرا که برنامه‌ریزی‌ها را هر روز کوتاه‌مدت‌تر می‌کند. وی به مشکلات اقتصادی اشاره کرد و گفت کرونا، بازار را تحت تاثیر قرار داده و حمایتی از ما نشده است.

دستمالچی گفت در واحد تولیدی پوشاک مانیل مستقیم 100 نفر اشتغال ایجاد شده، و البته مشکلات اقتصادی بخش زیادی از ظرفیت تولید ما را غیر فعال کرده است.

کلیدواژه‌ها

مطالب مرتبط

مطالب بیشتر از «تولید»

نظر شما

شما در حال ارسال پاسخ به نظر «» می‌باشید.

نظرات بینندگان

جدید ترین برنامه ها

آخرین خبرها