آشنایی با مجموعه تولیدی نیشکر تولید کننده انواع شیرینی، نان و خشکبار | شبکه تلویزیونی ایران ‌کالا

آشنایی با مجموعه تولیدی نیشکر تولید کننده انواع شیرینی، نان و خشکبار

  • دوشنبه 21 مهر 1399 11:01
  • شناسه 46317
آشنایی با مجموعه تولیدی نیشکر تولید کننده انواع شیرینی، نان و خشکبار

تولید محصولات سلامت محور شعار اصلی تولید محصول در مجموعه‌های تولیدی نان و شیرینی نیشکر

نجمی مدیر عامل مجموعه تولیدی نیشکر در گفتگو با شبکه ایران کالا گفت: مجموعه نیشکر در سال 74 برند خود را ثبت کرد ولی از بعد از انقلاب تا کنون به عرضه محصولات خود پرداخته است.

آقای نجمی اظهار داشت: در ابتدا تنها به تولید شیرینی می پرداختیم ولی در حال حاضر تولید انواع نان خشکبار و شیرینی های کم شکر و سلامت محور در دستور کار مجموعه های تحت پوشش ما قرار دارد.

وی ادامه داد: برای تولید مشکلات زیادی داریم از جمله تهیه مواد اولیه که با قیمت بسیار بالا و گاها با تأخیر به دست ما می رسد از اصلی ترین مشکلات ما به حساب می آید.

نجمی با اشاره به اینکه عرضه و فروش محصولات تولید شده در مجموعه نیشکر تنها در فروشگاه های خود نیشکر صورت می گیرد و خارج از این فروشگاه ها عرضه محصولات نداریم تصریح کرد: هموطنان برای ارتباط با مجموعه نیشکر می توانند با شماره های 22215050 که شماره فروشگاه مرکزی ما است و همچنین شماره همراه 09123246250 که متعلق به خود بنده است به صورت شبانه روز تماس داشته باشند و هر گونه نظر، پیشنهاد و انتقادات و یا انواع سفارشات خود را با ما درمیان بگذارند.

وی در خصوص قیمت محصولات نیشکر گفت: در حوزه قیمت پایبند به نرخ اتحادیه هستیم ولی برخی از محصولات را با توجه به استفاده از برخی مواد اولیه خاص قیمت گذاری می کنیم به طوری که حتی برخی از محصولات ما به دلیل استقبال مشتری با قیمت تمام شده عرضه می شود و حتی سودی از آن کسب نمی کنیم.

آقای نجمی خاطر نشان کرد: در تهیه مواد اولیه دقت کافی را به کار می بریم و تحت هیچ شرایطی از مواد نامرغوب استفاده نمی کنیم همچنین در تولید محصولات تمام پروتکل های بهداشتی را رعایت می کنیم و سلامت محور بودن محصولات شعار اصلی مجموعه نیشکر است.

وی افزود: تا کنون حتی با شرایط کرونایی تعدیل نیرو نداشته ایم. حدود 300 نفر به طور مستقیم در مجموعه ما مشغول به کار هستند که طبعا به طور غیر مستقیم این تعداد بیشتر است.

 

مطالب بیشتر از «تولید»

نظر شما

شما در حال ارسال پاسخ به نظر «» می‌باشید.

نظرات بینندگان

جدید ترین برنامه ها

آخرین خبرها