محلول ضدعفوني كننده جدید شرکت پاکسان | شبکه تلویزیونی ایران ‌کالا

محلول ضدعفوني كننده جدید شرکت پاکسان

  • سه شنبه 22 مهر 1399 13:49
  • شناسه 46352
محلول ضدعفوني كننده جدید شرکت پاکسان

محلول ضدعفوني كننده اركيد با بسته بندي جديد در پاكسان به توليد رسيد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه ایران کالا به نقل از پاكسان نيوز،‌در پي استقبال شهروندان از محلول ضدعفوني كننده اركيد، اين محصول در بسته بندي كار بردي و كم حجم‌تر در سبد محصولات شركت پاكسان قرار گرفت.

حسن بقائي مديرعامل پاكسان ضمن اشاره به مسئوليت اجتماعي اين مجموعه گفت: پس از توليد ضدعفوني كننده اركيد نسبت به عرضه اين محصول در بسته بندي 500ميلي‌ليتري اقدام نموديم تا به نياز شهروندان در اين خصوص پاسخ دهيم.

وي ضمن اشاره به دشواري هاي موجود در استفاده از بسته بندي با حجم بالاي محصول افزود: ارائه محلول ضدعفوني كننده اركيد در بسته بندي هاي 4ليتري مشكلاتي را در حمل و استفاده پديد مي آورد كه در صدد رفع نواقص آن اقدام كرديم و در جهت كاربردي‌تر شدن اين محصول، توليد در بسته بندي 500ميلي ليتري و به منظور سهولت در استفاده به نحو احسنت اجرايي شد.

مديرعامل پاكسان اين محصول جديد را منطبق بر استانداردهاي جهاني WHO معرفي و خاطرنشان كرد: محلول ضدعفوني كننده اركيد با بسياري از نمونه هاي وارداتي قابل رقابت است و همچون ديگر محصولات شوينده اي كه اين مجموعه توليد مي‌كند زير نظر سازمان هاي نظارتي و سازمان استاندارد است و از اين منظر جاي نگراني براي مصرف كنندگان نيست.

وي در خاتمه در خصوص زمان قطعي توزيع اين محصول گفت: طبق زمان بندي هاي صورت گرفته اين محصول به ياري خدا و همت همكارانم در پاكسان با نرخ معقول و مورد تاييد در داروخانه‌ها عرضه شده‌است.

اين شركت به عنوان يكي از قديمي ترين شركت هاي توليدكننده مواد شوينده و بهداشتي، «پاكسان به سلامت خانواده مي انديشد» را به عنوان يكي از مسئوليت هاي اجتماعي خود مي‌داند و در راستاي تحقق آن گام برمي‌دارد.

انتهای پیام/ 

کلیدواژه‌ها

مطالب بیشتر از «تولید»

نظر شما

شما در حال ارسال پاسخ به نظر «» می‌باشید.

نظرات بینندگان

جدید ترین برنامه ها

آخرین خبرها