بازار قطعات یدکی خودرو در کشور | شبکه تلویزیونی ایران ‌کالا

بازار قطعات یدکی خودرو در کشور

  • سه شنبه 22 مهر 1399 16:04
  • شناسه 46355
بازار قطعات یدکی خودرو در کشور

مدیر عامل شرکت MBP تولید قطعات خودرو در گفتگو با ایران کالا گفت: سی سال از فعالیت شرکت می‌گذرد و شرکت MBP  به تولید قطعات خودرو می پردازد و به ویژه قطعات موتوری پژو در شرکت MBP تولید می شود.

آقای بیره‌پور ادامه داد: اولویت شرکت MBP تولید کالاهای باکیفیت است و مشتری محور بودن است و شرکت در این جهت تلاش می کند.

مدیر عامل شرکت MBP سپس به اقلام تولید شده پرداخت و گفت: اقلام ریز تا درشت از جمله  واشر، هرزگرد و اورینگ در شرکت تولید می شود و 470 قلم کالا در بخش موتوری تهیه و با نشان (MBP) ارائه می شود.

وی به لزوم مشتری مداری تاکید کرد و توضیح داد: معمولا تمام شرکت‌ها به مشتری مداری رسیده‌اند و اغلب شرکت‌ها به مشتریان خدمات پس از فروش ارائه می‌دهند.

بیره‌پور علت گرانی را کمبود مواد اولیه خواند و گفت: بازار بلاتکلیف، نوسان قیمت‌ها و احتکار عامل گرانی قیمت‌هاست و بسیاری تولیدکننده‌ها به دلیل نوسانات قیمت در حال حاضر اقدام به فروش محصولات خود نمی کنند.

مدیر عامل شرکت ام بی پی حضور سی ساله در بازار را عامل  شناخته شدن برند MBP دانست و اظهار داشت: حضور طولانی مدت در بازار موجب شناخته شدن برندMBP شده  و همین امر می‌تواند به فروش بیشتر و تشخیص کالای بهتر کمک کند.

مدیرعامل شرکت MBP با اشاره به واردات به کشور عراق، گفت: قبلا به عراق صادرات داشتیم ولی کیفیت پایین تر محصولات ارسالی بعضی همکاران و افزایش قیمت ها موجب رو اوردن عراق به سایر کشورها شد.

بیره‌پور به راه های ارتباطی با شرکت اشاره کرد و افزود : بازار هدف عمده فروش های داخل کشور هستند و مشتریان می توانند با شماره تماس 33939009 - 021 با مجموعه تماس بگیرند.

مدیر عامل شرکت MBP در پایان سخنانش با بیان اینکه امکان برنامه ریزی یا افزایش ظرفیت در حال حاضر وجود ندارد اظهار امیدواری کرد با ثبات قیمتها امکان بهره برداری و فروش بیشتر فراهم شود.

 

مطالب بیشتر از «تولید»

نظر شما

شما در حال ارسال پاسخ به نظر «» می‌باشید.

نظرات بینندگان

جدید ترین برنامه ها

آخرین خبرها