مجموعه تولیدی کفش fop | شبکه تلویزیونی ایران ‌کالا

مجموعه تولیدی کفش fop

  • شنبه 03 آبان 1399 12:19
  • شناسه 46621
مجموعه تولیدی کفش fop

مدیر عامل مجموعه تولیدی کفش fop در گفتگو با شبکه ایران کالا گفت: این واحد از سال 74  شروع به کار کرد و تاکنون مشغول تولید بوده  و هر سال نسبت به سال قبل برنامه تولید را هدفمند کردیم و نوع کالایی که تولید می کنیم کیفیت بهتر و مواد اولیه بهتر در آن استفاده می کنیم.

 آقای علایی  درباره نوع تولیدات این واحد افزود: کفش های مردانه در بخش های کلاسیک رتبه یک و دو اسپرت کلاسیک و بخشی هم کفش های کژوال تولید می کنیم.

وی درباره نحوه معرفی تولیدات این شرکت هم گفت: از اوایل شروع کار بر حسب آگهی مجلات صنفی و بعد با ایمیل و تلفن و سایت کالای خود را معرفی می کنیم . همچنین در صفحات اینستاگرام و تلگرام و از طریق سایت کالاهای خود را معرفی می کنیم و خدمات خود را ارائه می دهیم.

مدیر عامل مجموعه تولیدی کفش fop درباره نحوه ارتباط به این واحد هم گفت شماره تلفن های 55610798  ، 55168030 و 09123023931 آماده ارائه خدمات به مشتریان است.

علایی درباره تعداد پرسنل این واحد تولیدی هم گفت: حدود 20 پرسنل داریم و برحسب سفارش کم و زیاد می شود و تا 30 نفر هم می رسد .

وی درباره مشکلات این شرکت هم گفت: در این صنف یک قسمت تولید کننده بخشی واردکننده و بخشی هم توزیع است. در بخش تولید بزرگترین ضعف ما نبود مواد اولیه مرغوب است و اگر باشد بسیار گران است.

همچنین  قیمت دلار معضلی است که در کالای مصرفی هم تاثیر گذاشته است. کفش هم بخشی از سبد مصرف است و با گران شدن مواد اولیه کفش قیمت کفش هم بالا می رود که باعث رکود می شود.

مدیر عامل مجموعه تولیدی کفش fop گفت: اتحادیه حمایت خودش را دارد اما در بحث دلار و گرانی کاری نمی تواند بکند .

وی درباره اینکه  در شرایط کرونایی آیا توانسته اید تسهیلات بانکی دریافت کنید گفت:  برای هر کارگری 12 میلیون در نظر گرفته شده بود که واحد ما از این تسهیلات استفاده نکرد. ما تسهیلاتی می خواهیم که مجموعه را به روز کنیم و از فناوری های جدید استفاده کنیم و برای صادرات از آن استفاده کنیم.  نیاز به حمایت های بزرگ دولتی داریم که از تولیدکننده ها حمایت شود. تنها بانک توسعه تعاون حمایت کرده است.

آقای علایی در پایان گفت: تامین اجتماعی حمایتی نمی کند و پرسنل همه زیر پوشش این نهاد هستند اما حمایتی صورت نگرفته است. اگر 5 کارگر به شش نفر کارگر برسانم 30 درصد اضافه می گیرند در حالیکه در دنیا این کار برعکس است و حمایت بیشتری صورت می گیرد.

 

مطالب بیشتر از «تولید»

نظر شما

شما در حال ارسال پاسخ به نظر «» می‌باشید.

نظرات بینندگان

جدید ترین برنامه ها

آخرین خبرها