تولید پوشاک اداری | شبکه تلویزیونی ایران ‌کالا

تولید پوشاک اداری

  • شنبه 03 آبان 1399 16:08
  • شناسه 46623
تولید پوشاک اداری

مدیرعامل شرکت فرح فرم ایرانیان در گفتگو با ایران کالا گفت: از سال 1374 شروع به تولید مانتوهای مختلف کردیم. بعد از مدتی به صورت تخصصی به تولید مانتوهای اداری پرداختیم و از سال 90 شرکت فرح فرم ایرانیان با نام تجاری «پوشاک فرم» به عنوان تولید لباس فرم تاسیس شد.

اقای حسین پور افزود: حجم تولید شرکت فرح فرم ایرانیان در ماه یا سال 20 تا 30 هزار تا است. البته با توجه به حجم تقاضا می تواند کمی بیشتر یا کمتر باشد.

حسین پور شرکت‌ها و ادارات را مشتریان اصلی شرکت دانست و اظهار داشت: شرکت فرح فرم ایرانیان به صورت تخصصی مانتوهای اداری تولید می کند؛ ولی کفش در شرکت تولید نمی‌شود. با شرکت تولید کفش قرارداد بستیم و اگر اداره ای نیاز به کفش طبی نیاز داشته باشد می تواند تهیه کند.

مدیرعامل شرکت فرح فرم ایرانیان درباره نحوه توزیع مانتوها گفت: در رابطه با توزیع و پخش اکثر سازمان‌ها و ادارات سراسری هستند و در شهرستان‌ها هم فعالیت دارند. ما گروهی داریم که در شهرستان‌ها می روند و اندازه ها را تهیه می کنند و به تهران می فرستند. مانتوها با توجه به اندازه ها تهیه و از طریق پست به شهرستانها ارسال می شود.

وی ادامه داد: فروشگاه مرکزی  در تهران تقاطع طالقانی ـ ولیعصر پاساژ نور است و شماره تلفن تماس 6-88226035 و آدرس اینترنتی شرکت به نشانی  www.form1.ir موجود است.

حسین پور هدف مجموعه را جلب رضایت مشتری عنوان کرد و اظهار داشت: هدف ما ارائه محصولات با کیفیت برتر و به قیمت مناسب به مشتریان است.

وی درباره تعداد کارکنان شرکت گفت: تعداد کارمندان شرکت به طور متوسط 30 نفر خیاط و روزنده است و چهار الی 5 نفر در فروشگاه  فعالیت دارند. همچنین تعدادی نیز به طور غیر مستقیم شاغل هستند.

حسین پور با اشاره به اینکه در مسیر تولید با چالش هایی مواجه هستیم، گفت: در برابر مشکلات همواره ایستادگی کردیم. یکی از مشکلات ما نوسانات قیمت ارز است. بسیاری از پارچه های ما وارداتی است و حتی پارچه های تولید ایران نخ را از خارج وارد می کنند نوسانات بالای قیمت دلار باعث ضرر ما می شود.

وی در پایان سخنانش خواهان رسیدگی مسئولین به نوسانات قیمت دلار و تثبیت نرخ ارز شد.

مطالب بیشتر از «تولید»

نظر شما

شما در حال ارسال پاسخ به نظر «» می‌باشید.

نظرات بینندگان

جدید ترین برنامه ها

آخرین خبرها