تولید و توزیع انواع طلا و جواهر در مجموعه تولیدی جواهری | شبکه تلویزیونی ایران ‌کالا

تولید و توزیع انواع طلا و جواهر در مجموعه تولیدی جواهری

  • دوشنبه 05 آبان 1399 15:01
  • شناسه 46658
تولید و توزیع انواع طلا و جواهر در مجموعه تولیدی جواهری

گفتگو با آقای جواهری مدیر مجموعه تولیدی طلا و جواهر در خصوص چالش های تولید جواهرات

جواهری تولید کننده طلا و جواهر میهمان حضوری شبکه ایران کالا در گفتگو با این شبکه گفت: از سال 73 کارگاه خود را راه اندازی کردم ولی از کودکی با توجه به اینکه این شغل خانوادگی و اجدادی ما هست در این حوزه فعالیت داشته ام

آقای جواهری ادامه داد: بسته به سفارش بازار حجم تولید متفاوت است و در برخی اوقات کم و زمان هایی هم افزایش سفارشات و تولید را داریم.

این تولید کننده طلا و جواهر با اشاره به اینکه هر محصولی که به حوزه طلا و جواهر مربوط باشد تولید می کنیم در خصوص توزیع محصولات تولید شده گفت: توزیع طلا و جواهر محدودیت های خود را دارد. به طور معمول سفارشات را از بنکداری ها دریافت می کنیم و تولیدات را برای فروش به آن ها می دهیم ضمن اینکه به صورت ویزیتوری در شهرستان ها نیز توزیع محصولات طلا و جواهر را انجام می دهیم.

جواهری با بیان اینکه به صورت مستقیم هم از مشتریان سفارش دریافت می کنیم در خصوص راه های ارتباطی با مجموعه تولیدی خود گفت: متقاضیان و علاقه مندان می توانند با شماره های 22448901 و 22814192 و همچنین تلفن همراه 09123341218 تماس حاصل کنند و یا با مراجعه به وب سایت WWW.PARSAJEWELLERRY.COM  با ما ارتباط برقرار کنند و سفارشات خود را بدهند.

وی افزود: قیمت محصولات به قیمت ارز و قیمت جهانی طلا بستگی دارد. سنگ توسط متخصص قیمت گذاری می شود و با توجه به میزان تقاضا و همچنین کمیابی سنگ قیمت متغییر می باشد.

جواهری اظهار داشت: همه فعالیت ها به صورت تخصصی در کارگاه خودمان انجام می دهیم و در تلاشیم که کمترین قیمت را با بالاترین کیفیت در اختیار مشتریان قرار دهیم.

این تولید کننده در خصوص نحوه تشخیص و تأیید اصالت کالا گفت: تشخیص اصالت جواهرات در درجه اول به صورت چشمی و با توجه به میزان تجربه است و در ادامه از ابزارهای مخصوص این کار برای تشخیص و تأیید اصالت سنگ ها استفاده می شود.

وی در خصوص شرایط کنونی بازار و مشکلات تولید گفت: یکی از بزرگترین چالش های کنونی مالیات بر ارزش افزوده ای است که بر کل قیمت طلا و جواهر اعمال می شود در صورتی که طلا و جواهر باید تفکیک شود تا ارزش سرمایه ای جواهرات حفظ شود و مشکل اساسی دیگر مواد اولیه است که با نوسانات شدید در بازار عرضه می شود.

 

مطالب بیشتر از «تولید»

نظر شما

شما در حال ارسال پاسخ به نظر «» می‌باشید.

نظرات بینندگان

جدید ترین برنامه ها

آخرین خبرها