فروشگاه اینترنتی آذوقه‌باران: تحویل سریع آذوقه در تهران | شبکه تلویزیونی ایران ‌کالا

فروشگاه اینترنتی آذوقه‌باران: تحویل سریع آذوقه در تهران

  • دوشنبه 05 آبان 1399 16:52
  • شناسه 46667
فروشگاه اینترنتی آذوقه‌باران: تحویل سریع آذوقه در تهران

مدیر شرکت بازرگانی باران گستر بهار ایرانیان در گفتگو با ایران کالا گفت: این شرکت محصولاتی با نشان تجاری تایم‌استار تولید و در فروشگاه‌های زنجیره‌ای عرضه می‌کند. فروشگاه اینترنتی آذوقه باران هم ابتکار این شرکت برای عرضه انواع محصولات فروشگاهی در کمترین زمان به دست مشتری است.

طالع، مدیر عامل شرکت بازرگانی باران گستر ایرانیان گفت این شرکت از سال 1380 فعالیت خود را به عنوان اولین شرکت تامین و پخش برای فروشگاه‌های زنجیره‌ای آغاز نمود. طالع گفت پس از فعالیت در توزیع و ارتباط با تولیدکنندگان، وارد تولید برخی محصولات شدیم و رب گوجه، تن ماهی و یک نوع شیرینی وارداتی ترکیه را با نشان تجاری "تایم‌استار" تولید کردیم.

طالع گفت رب گوجه تولیدی ما، از گوجه و نمک تهیه می‌شود و فاقد افزودنی است که در اندازه‌های مختلف تولید می‌شود. وی گفت محصولات تولیدی ما در سبد محصولات فروشگاه‌های زنجیره‌ای قرار دارد. طالع گفت تولید رب را 4 سال است آغاز کردیم و سه میلیون شیشه رب در سال تولید می‌کنیم. مدیر شرکت باران‌گستر ایرانیان به ظرفیت بالای بازار صنایع غذایی در کشورهای منطقه اشاره کرد و گفت صادرات به عراق و افغانستان را هم آغاز کردیم.

وی گفت 320 نفر به طور مستقیم با بیمه تامین اجتماعی با مجموعه تایم استار همکاری دارند و 200 نفر هم غیر مستقیم مشغول کارند. تولید کننده صنایع غذایی تایم‌استار گفت در حال حاضر شرایط برای تولید دشوار است و فشار بر نیروی کار زیاد است. طالع با اشاره به موانع تولید گفت کمکی که از دولت انتظار داریم این است که فقط جلوی تولید را نگیرد. وی افزود این‌قدر برای دریافت تسهیلات مانع‌تراشی می‌کنند که من تولید کننده قید دریافت آن را زدم. وی گفت دولت هر گاه سراغ ما آمده برای کمک نبوده و برای مچ‌گیری یا ستاندن چیزی آمده است و برخورد دولت با تولید کننده شبیه برخورد با متهم است.

طالع با اشاره به اهمیت فروش اینترنتی در شرایط فعلی گفت علاوه بر عرضه محصولات در فروشگاه‌های زنجیره‌ای، فروشگاه اینترنتی آذوقه‌باران را تاسیس کردیم و و 15 نمایندگی هم در شهرستان‌ها داریم. وی گفت هموطنان می‌توانند با مراجعه به وب‌سایت (www.azooghebaran.com) و یا تماس با تلفن (02144156230) با ما ارتباط بگیرند. طالع افزود خرید از فروشگاه آذوقه‌باران در تهران با تحویل یک الی 2 ساعته صورت می‌گیرد و محصول به سرعت به دست مشتری می‌رسد.

کلیدواژه‌ها

مطالب مرتبط

مطالب بیشتر از «تولید»

نظر شما

شما در حال ارسال پاسخ به نظر «» می‌باشید.

نظرات بینندگان

جدید ترین برنامه ها

آخرین خبرها