حریران، تولید کننده پوشاک فاخر بانوی ایرانی | شبکه تلویزیونی ایران ‌کالا

حریران، تولید کننده پوشاک فاخر بانوی ایرانی

  • چهارشنبه 07 آبان 1399 16:57
  • شناسه 46726
حریران، تولید کننده پوشاک فاخر بانوی ایرانی

مدیر عامل شرکت حریران گفت: به دنبال تولید پوشاکی فاخر برای بانوان ایرانی هستیم و نوآوری رد طراحی و زیبایی را سرلوحه کارمان قرار داده‌ایم.

افشین‌منش، مدیر عامل مجموعه تولیدی حریران گفت شرکت حریران از سال 1396 فعالیت خود را با رویکرد اصلی‌ تولید لباس‌های پوشیده‌تر و لباس فاخر بانوی ایرانی آغاز کرد. افشین‌منش گفت حریران به دنبال جذب مشتریانی بود که دنبال لباس‌های پوشیده‌تری بودند و طراحی و زیبایی را در دستور کار قرار داد. وی گفت حریران ضمن ایجاد کارآفرینی دنبال این بود که تولیداتش با قیمتی در دسترس برای اکثریت جامعه عرضه شوند.

مدیر عامل مجموعه تولیدی حریران گفت تیم طراحی حریران تیم منحصر به فردی است که در هر مجموعه‌ای که در هر فصل ارائه می‌شود، طرح‌های جدیدی به تولید می‌رسانند. افشین‌منش گفت در هر مجموعه 3 تا 4 هزار قطعه لباس تولید می‌شود که در سال به 16 تا 17 هزار قطعه لباس می‌رسد. وی افزود ارسال محصولات به شهرستان‌ها راه افتاده و در تهران هم چند نمایندگی داریم. وی تاکید کرد به دنبال افزایش ظرفیت کارگاه‌ها هستیم تا بتوانیم پاسخگوی درخواست‌های مشتریان باشیم.

مدیر عامل مجموعه تولیدی حریران گفت در سال جاری با توجه به افزایش قیمت مواد اولیه مجبور به افزایش قیمت محصولات‌مان شده‌ایم. افشین‌منش با تاکید بر اینکه افزایش قیمت و نوسان قیمت به سود تولیدکننده نیست، گفت ما سعی کردیم با حداقل سود، مشتریان‌مان را حفظ کنیم. وی به اهیمت نوآوری در تولید و طراحی پارچه اشاره کرد و گفت با ورود به طراحی پارچه، قدمی بنیادی در تولید برداشتیم و طرح‌های منحصر به فردی رقم زده‌ایم. افشین‌منش گفت حجم قاچاق پوشاک در دو سال اخیر کاهش یافته و سلطه برندهای خارجی در پاساژها کاهش یافته و اتفاقات خوبی رغم خورده است.

تولید کننده پوشاک گفت دغدغه اصلی الان مواد اولیه، تسهیلات، بیمه و مالیات است که دولت در این قسمت باید از تولیدکنندگان حمایت کند.

افشین‌منش درباره راه‌های ارتباطی مشتریان و فروشندگان با تولیدی پوشاک حریران گفت در شبکه اجتماعی اینستاگرام عرضه محصولات ما فعال است و وب‌سایت (www.hariran.com) هم دیگر بستر ارتباط ما با مشتریان است. وی افزود همچنین مشتریان می‌توانند با شماره تلفن 22980008- 021 تماس بگیرند.

کلیدواژه‌ها

مطالب بیشتر از «تولید»

نظر شما

شما در حال ارسال پاسخ به نظر «» می‌باشید.

نظرات بینندگان

جدید ترین برنامه ها

آخرین خبرها