استایلو ، تولید کننده پوشاک و کفش بانوان  | شبکه تلویزیونی ایران ‌کالا

استایلو ، تولید کننده پوشاک و کفش بانوان 

  • دوشنبه 26 آبان 1399 13:20
  • شناسه 47214
استایلو ، تولید کننده پوشاک و کفش بانوان 

مدیر مجموعه تولیدی استایلو  در گفتو با شبکه ایران کالا گفت: از سال 84 وارد عرصه پوشاک شدیم،قبلا عمده محصولات از طریق واردات تامین می‌شد ولی از آن سال به علت مشکلات ارزی وارد عرصه تولید شدیم و این توان را در خود دیدیدم که محصول باکیفیت به مشتری ارائه دهیم و محصولات با نشان تجاری به بازار عرضه کردیم.

آقای سیفی افزود: محصولات ما شامل مانتو ، بارانی، پالتو، کاپشن ، شلوار ، بوت و نیم بوت و کفش زنانه می شود.  تیراژ  ما در هفته  1200 تا 1600 محصول متغیر است، در فصل تابستان روند تولید سریعتر است و  1600 محصول ارائه می شود اما در پاییز روند کندتر می شود که به 1200 عدد کاهش می یابد. علت آن این است که در زمستان کار سخت تر است و دلیل آن  به خاطر ظرافت هایی است که وجود دارد.
مدیر مجموعه تولیدی استایلو  به شعبات این شرکت اشاره کرد و گفت: 5 شعبه در سطح استان تهران داریم، شبعه اول در شهر اندیشه فاز سه بازار بزرگ طبقه اول واقع شده است، شعبه دوم در شهرک غرب میدان صنعت پاشاژ میلاد نور،شعبه سوم بزرگراه اشرفی اصفهانی مجتمع تیراژه ، شعبه چهارم شهر قدس مجتمع میلاد و شعبه پنجم شهریار خیابان ولی عصر بالاتر از بیمارستان امام سجاد نبش کوچه مومنی واقع شده است.
آقای سیف به راه های ارتباطی پرداخت و گفت: سایت http://www.stilomode.com/
اینستاگرام stilo.mode و شماره تلفن های    09122866187 -  09121232401 - 021-88085261 برای خدمت به مشتری ها آماده است.
مدیر مجموعه تولیدی استایلو  همچنین به نحوه نمایندگی اشاره کرد و گفت: درخواست نمایندگی پیگیری و در اسرع وقت اطلاع داده می شود و برای ثبت سفارش هم فردای آن روز برای آنها ارسال می شود.
وی افزود: روزانه هشتاد تا صد محصول به اقصی نقاط کشور ارسال می شود.
سیفی درباره بازه قیمتی هم گفت: قیمت گذاری در حوزه پوشاک بحث اصلی آن خرید مواد اولیه است ، این کار ارزبری دارد برخی کارها داخل وجود ندارد ولی با همه اوصاف مجموعه تولیدی همیشه حواسش به مشتری است. خیلی از تولیدی‌ها قیمت‌ها را بالا می برند ولی کیفیت بالا، دوخت تمیز و قیمت مناسب از ویژگی های کارهای ما است . قیمت محصولات ما از  148 تا 188 هزار تومان است. در پاییز و زمستان  محصولات را  از 188 تا 388 قیمت گذاری کردیم.
وی در خصوص اشتغالزایی هم گفت: در مجموعه به طور مستقیم 50 نفر مشغولند و غیر مستقیم 100نفر ما با در ارتباط هستند. 
مدیر مجموعه تولیدی استایلو  وجه تمایز این شرکت را این طور دانست: همه فرآیند تولید محصولات از طراحی تا کنترل کیفیت در داخل مجموعه انجام می شود که باعث افزایش کیفیت و کاهش قیمت می شود. واسطه در این مجمعه حذف شده و از تولید تا مصرف رعایت شده است ، نکته دیگر به کارگیری از طراحان متخصص درکنار افراد با تجربه است . در هفته دوتا سه کار باکیفیت طراحی و وارد خط تولید می شود. 
سیفی در پایان گفت: هفتاد تا هشتاد هزار محصول در سال در این مجوعه تولید و ارائه می شود . 

کلیدواژه‌ها

مطالب بیشتر از «تولید»

نظر شما

شما در حال ارسال پاسخ به نظر «» می‌باشید.

نظرات بینندگان

جدید ترین برنامه ها

آخرین خبرها