معرفی مجموعه تولیدی عسل رایحه | شبکه تلویزیونی ایران ‌کالا

معرفی مجموعه تولیدی عسل رایحه

  • پنجشنبه 29 آبان 1399 15:10
  • شناسه 47333
معرفی مجموعه تولیدی عسل رایحه

تولید عسل کاملا ارگانیک با سابقه بیش از 70 سال در شرکت عسل رایحه

قریشی مدیر بازاریابی شرکت تولید عسل رایحه در گفتگو با شبکه ایران کالا گفت: شرکت عسل رایحه از سال  1320 مشغول به کار شده و از همان موقع محصولات ارگانیک را تولید می کرده است. برخلاف بسیاری از شرکت ها و تولید کننده ها که در حال حاضر به دنبال تولید محصولات ارگانیک هستند این تولید کننده در هفتاد سال گذشته تمام اصول تولید یک محصول کاملا طبیعی و به دور از مواد شیمیایی مد نظر داشته و تا کنون به ای اصل پایبند بوده است.

آقای قریشی ادامه داد: با توجه به نیاز بازار و همچنین شرایط کنونی رقابت برای ارائه محصولات با کیفیت تمرکز خودمان را بر تولید محصولات با بسته بندی مناسب، ارسال به موقع و صادرات گذاشته ایم.

وی در خصوص صادرات محصولات رایحه نیز افزود: نزدیک به دو سال است که در زمینه صادرات فعالیت بیشتری داشتیم و در این مدت به چند کشور از جمله عراق صادرات داشته ایم.

قریشی در خصوص نحوه شناخت محصول خوب گفت: بهترین نوع شناخت اعتماد به یک برند خوب است که می دانیم محصول با کیفیت و بدون افزودنی به دست مشتری می دهد .به عنوان مثال برخلاف تصور برخی از مردم اگر عسل شروع به رست بستن کرد (چیزی شبیه شکرک زدن) می توان نتیجه گرفت که عسل از کیفیت خوبی برخوردار است.

وی ادامه داد: در حال حاضر یکی از محصولات ما که به بازار عرضه کرده ایم عسل رست بسته شده به نام عسل سفید است.

قریشی در خصوص راه های ارتباطی با شرکت رایحه گفت: در تهران در بیش از 120 فروشگاه محصولات ما عرضه می شود و در بیشتر شهرستان ها نمایندگی داریم. همچنین در اکثر فروشگاه های ارگانیک محصولات ما وجود دارد علاوه بر آن هموطنان برای خرید محصولات ما می توانند به وبسایت شرکت به نشانی www.rayehehony.com مراجعه کنند همچنین با شماره 09128507495 برای ارتباط و سفارش در ارتباط باشند.

مطالب بیشتر از «تولید»

نظر شما

شما در حال ارسال پاسخ به نظر «» می‌باشید.

نظرات بینندگان

جدید ترین برنامه ها

آخرین خبرها