معرفی مجموعه تولیدی مرالو | شبکه تلویزیونی ایران ‌کالا

معرفی مجموعه تولیدی مرالو

  • شنبه 01 آذر 1399 12:11
  • شناسه 47369
معرفی مجموعه تولیدی مرالو

مدیر تولید مجموعه مرالو در گفتگو با شبکه ایران کالا در خصوص چگونگی آغاز به کار این شرکت و همچنین محصولات آن توضیحاتی ارائه داد.

اقبالی راد، مدیر تولید مجموعه مرالو، بنیانگذار تولید روشویی های لوکس ساختمانی، در گفتگو با شبکه ایران کالا در خصوص آغاز به کار این شرکت گفت: در سال 90 با تولید کاسه طبیعی از سنگ‌های رودخانه ای کار را آغاز کردیم که پس از مدتی به ثبت برند مرالو پرداختیم. با سرمایه اولیه 700 هزارتومانی به تولید محصول پرداختیم که با حاشیه سود محصول اول تولید محصولات دیگر را افزایش دادیم.

مدیر تولید مجموعه مرالو ادامه داد: محصولات موجود در بازار از یک جنس (سرامیک) ساخته شده اما ما چندین متریال مختلف را بایکدیگر ترکیب کردیم و با سنگ‌های قلوه‌ای رودخانه ای کارا را آغاز و بعد در پروسه تکامل از چوب های مختلف و گونه های مختلف سنگ استفاده کردیم.

وی افزود: توزیع محصولات در تمام نقاط کشور انجام می‌شود و از فضای مجازی به‌خصوص اینستاگرام، تبلیغات مجله‌ای و وب سایت مجموعه برای بازاریابی استفاده می‌کنیم و با توجه به نیاز بازار به تولید محصولات می پردازیم. شروع قیمت محصولات از 4 میلیون است که باتوجه به نیاز و خواست مشتری قیمت متغییر است.

اقبالی راد گفت: محصولات ما به علت نوآوری و با توجه به تبلیغات کم با استقبال خوبی مواجه شد. سعی داشته ایم سطح کیفی محصولات را در سطح A  نگهداریم که این موضوع وجه تمایز محصولات ما با کالاهای مشابه است.

اقبالی راد در پایان خاطر نشان کرد: مخاطبان برای ثبت سفارش و خرید محصولات می‌توانند طریق وب سایت و صفحه اینستاگرام مجموعه مرالو به شماره های تماس و مراکز فروش دسترسی پیدا کنند.

انتهای پیام/

کلیدواژه‌ها

مطالب مرتبط

مطالب بیشتر از «تولید»

نظر شما

شما در حال ارسال پاسخ به نظر «» می‌باشید.

نظرات بینندگان

جدید ترین برنامه ها

آخرین خبرها