معرفی استارت اپ «تازه چین» | شبکه تلویزیونی ایران ‌کالا

معرفی استارت اپ «تازه چین»

  • شنبه 01 آذر 1399 14:53
  • شناسه 47377
معرفی استارت اپ «تازه چین»

موحد مدیر استارت اپ تازه چین در گفتگو با شبکه ایران کالا چگونگی فعالیت این مجموعه را تشریح کرد.

موحد مدیر استارت اپ تازه چین در گفتگو با شبکه ایران کالا عنوان کرد: تازه چین از سال 97 شروع به فعالیت کرده است. این استارت اپ به دلیل اینکه محصول را بدون واسطه از باغدار خریداری می کند امکان تقلب در جنس کمتر شده و همچنین با حذف واسطه ها قیمت محصولات نیز کاهش پیدا کرده است.

موحد ادامه داد: به دلیل اینکه اکنون در شهرستان تویسرکان شروع به فعالیت کرده‌ایم ، گردوی این شهرستان را که در تمام دنیا معروف و مرغوب است، به شکل مستقیم عرضه میکنیم. ما با ارتباط مستقیمی که با باغدارها داریم، محصولات را دریافت و قیمت گذاری می‌کنیم و مشتری ها از طریق وب سایت و شماره تلفن های دفتر می توانند این محصولات را بدون واسطه خریداری کنند. در حال حاضر در تویسرکان با 40 باغدار در ارتباط هستیم.

وی افزود: تازه چین در تویسرکان آغاز به کار کرد اما هم اکنون نمایندگی دیگری در استان شیراز داریم که انجیر را به صورت مستقیم از باغدارها دریافت و بسته بندی و با استفاده از سرویس های پست برای مشتریان ارسال می‌کنیم.

مدیر استارت اپ تازه چین گفت: نام مجموعه به دلیل عرضه محصولات تازه به مشتریان انتخاب شده و محصول قدیمی که مدت زیادی از تولید آن گذشته باشد در این مجموعه ندارین و نام تازه چین حس تازه بودن محصول را به مشتری می‌دهد. البته محصولات درجه بندی کیفی دارند که به مراتب جنس های مرغوب تر از قیمت بیشتری برخوردار هستند.

موحد در پایان گفت: محصولات را در وب سایت مجموعه تازه چین به آدرس tazechin.com و همچنین در شبکه اینستاگرام به آدرس tazechin به فروش میرسانیم. امکان فروش تلفنی محصولات نیز فراهم است و مشتریان می توانند با تماس با شماره 08134944558 محصولات را خریداری کنند.

انتهای پیام/

کلیدواژه‌ها

مطالب بیشتر از «تولید»

نظر شما

شما در حال ارسال پاسخ به نظر «» می‌باشید.

نظرات بینندگان

جدید ترین برنامه ها

آخرین خبرها