معرفی شرکت گوشتیران؛ تولید کننده همبرگر، سوسیس و فراورده های گوشتی | شبکه تلویزیونی ایران ‌کالا

معرفی شرکت گوشتیران؛ تولید کننده همبرگر، سوسیس و فراورده های گوشتی

  • دوشنبه 10 آذر 1399 12:57
  • شناسه 47789
معرفی شرکت گوشتیران؛ تولید کننده همبرگر، سوسیس و فراورده های گوشتی

سالک، مدیر بازاریابی شرکت پروتئین گستر سینا در گفتگو با شبکه ایران کالا در خصوص تولید فراورده های گوشتی در شرکت گوشتیران توضیحاتی ارائه کرد.

سالک، مدیر بازاریابی شرکت پروتئین گستر سینا در گفتگو با شبکه ایران کالا گفت: این شرکت در راستای سیاست های رئیس بنیاد مستضعفان در سال 1391 تاسیس شد که شامل 4 مجموعه گوشتیران، ماهیران، مجتمع طیور ارومیه و مرغ مادر خرمدره است.

وی افزود: گوشتیران با تنوع حدود 200 کالا در 4 محصول سوسیس و کالباس، برگرها، بسته بندی گوشت و مرغ و ناگت ها فعالیت می کند.

سالک ادامه داد: برند اطمینان در حوزه تولید سوسیس و کالباس و برگرد با هدف تامین نیاز قشر متوسط جامعه فعالیت می کند. به دلیل بالا بودن هزینه خرید محصولات گوشتیران، این برند با کیفیت مشابه اما قیمتی ارزان تر تولید می شود که با استقبال خوبی مواجه شد.

وی گفت: گوشتیران یکی از شرکت هایی است که دائما از آن بازدید و بازرسی می‌شود و استانداردها در آن رعایت می‌شود. می توانیم این را بگوییم که به خاطر سود بیشتر سلامت مردم که سرمایه ما هستند را هیچ گاه به خطر نمی‌اندازیم. هر شخصی که راجع به برند گوشتیران شبهه ای دارد می تواند شخصاً روند تولید را نظارت کند.

مدیر بازاریابی شرکت پروتئین گستر سینا در پایان گفت: در بحث سوسیس کالباس به دلیل اینکه پخت کامل انجام می‌شود، بدون پخت نیز قابل استفاده است و پاکیزه است. بینندگان برای ثبت سفارش و اخد نمایندگی فروش می توانند به نشانی gooshtiran.com مراجعه کنند.

انتهای پیام/

کلیدواژه‌ها

مطالب مرتبط

مطالب بیشتر از «تولید»

نظر شما

شما در حال ارسال پاسخ به نظر «» می‌باشید.

نظرات بینندگان

جدید ترین برنامه ها

آخرین خبرها