رشد ۳۰ درصدی تولید سیمان با همت متخصصان ایرانی | شبکه تلویزیونی ایران ‌کالا

رشد ۳۰ درصدی تولید سیمان با همت متخصصان ایرانی

  • دوشنبه 10 آذر 1399 16:50
  • شناسه 47796
رشد ۳۰ درصدی تولید سیمان با همت متخصصان ایرانی

مدیرعامل سیمان تهران گفت: با همت مهندسان ایرانی شاهد رشد ۳۰ درصدی تولید سیمان بوده‌ایم.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه ایران کالا، سید عباس حسینی مدیرعامل سیمان تهران گفت: همت و توان مهندسان ایرانی نقش بسیار موثری در توسعه و تولید سیمان داشته است.

او با اشاره به ۲۹ شهید سیمان تهران و افتخارات این مجموعه چه در دوران دفاع مقدس و چه در سنگر تولید ادامه داد: با همت کارکنان مجموعه و با تلاشی بسیجی وار، در مقایسه با ۵ سال گذشته بیش از ۳۰ درصد افزایش تولید سیمان داشته‌ایم.

مدیرعامل سیمان تهران اظهار کرد: در سال‌های گذشته نه درگیر بیماری کرونا بودیم و نه به این شدت تحت تاثیر تحریم بودیم و همین امر باعث شد که با همت مهندسان ایرانی شاهد افزایش تولید سیمان در کشور باشیم.

حسینی اظهار کرد: هم اکنون کارگران و مهندسان ایرانی بدون هیچ مشکلی فعالیت می‌کنند و ما بیش از ۳۰ هزار تن کلینکر تولید کرده‌ایم و پیش‌بینی می‌شود تا پایان امسال میزان تولید کلینکر به ۳۰۰ هزار تن برسد.

مدیرعامل کارخانه سیمان تهران بیان کرد: پیش از این سیستم خروجی این خط تولید باعث ایجاد غبار در منطقه جنوب تهران و مشکلات بسیار زیادی می‌شد اما با برنامه‌ریزی‌هایی که انجام داده‌ایم و همچنین با فیلتراسیون‌های جدیدی که در این شرایط راه اندازی کرده‌ایم، این خط تولید مجهز شده است.

او ادامه داد: هزینه‌ای که برای فیلتراسیون خط تولید کرده‌ایم، یک و نیم میلیون یورو معادل ۱۰ میلیارد تومان بوده که سیستم خروجی را به الکترو فیلتر تبدیل کرده‌ایم و هم اکنون با پالایش‌های روزانه توانسته‌ایم نمره قبولی در تمامی اقدامات فیلتراسیون و سایر بخش‌ها کسب کنیم.

مدیر عامل کارخانه سیمان تهران اضافه کرد: ما در کنار راه اندازی مجدد خط تولید توانسته‌ایم اشتغالزایی را توسعه دهیم و تمامی این اقدامات با رعایت کامل مسائل زیست محیطی بوده است.

او تاکید کرد: با راه اندازی این خط مجدد توانستیم ۲۰۰ اشتغال مستقیم و ۱۵۰۰ اشتغال غیر مستقیم را ایجاد کنیم.

مدیر عامل سیمان تهران با اشاره به تنگناها و مشکلات بخش تولید، نسبت به همراهی و همدلی تمامی مسئولان با جهادگران صنعت و تولید ابراز امیدواری کرد.

انتهای پیام/

کلیدواژه‌ها

مطالب مرتبط

مطالب بیشتر از «تولید»

نظر شما

شما در حال ارسال پاسخ به نظر «» می‌باشید.

نظرات بینندگان

جدید ترین برنامه ها

آخرین خبرها