شرکت رنگرزی و چاپ حریر سمنان تولید کننده پارچه های لباسی پیراهن و مانتو | شبکه تلویزیونی ایران ‌کالا

شرکت رنگرزی و چاپ حریر سمنان تولید کننده پارچه های لباسی پیراهن و مانتو

  • چهارشنبه 29 بهمن 1399 13:58
  • شناسه 60560
شرکت رنگرزی و چاپ حریر سمنان تولید کننده پارچه های لباسی پیراهن و مانتو

مدیرعامل شرکت رنگرزی و چاپ حریر سمنان گفت: این شرکت طراحی های منحصربه فرد خودش را دارد و کپی نمی‌کنیم. تمامی محصولات با توجه به سفارشات و خواسته مشتری طراحی می‌شود.

عباس سرشارزاده مدیرعامل شرکت رنگرزی و چاپ حریر سمنان در گفتگو با شبکه ایران کالا گفت: شرکت رنگرزی و چاپ حریرسمنان از سال 60 شروع به کار کرده است و حدود چهل سال است که در این زمینه فعالیت میکند و تجربه دارد.

سرشارزاده اظهار داشت: ما قبل از شروع تحریم ها به کشور آلمان و فروشگاه های زنجیره ای CNA که در تمام شهرهای کشورهای اروپایی و حتی آمریکا شعبه دارد صادرات داشتیم که به علت تحریم ها فعلا متوقف شده است و ما در حال حاضر بازار داخل را تامین میکنیم و در سطح کشور فعال هستیم.

مدیرعامل شرکت رنگرزی و چاپ حریر سمنان گفت:  ما طراحی های منحصربه فرد خودمان را داریم و کپی کارهای نمونه خارجی نیستیم و پارچه های ما با توجه به سفارشات و خواسته مشتری  طراحی و ابداع میشود و ما تیمی متشکل از طراحان جوان و کارشناسان این حوزه را در مجموعه خود گردآورده ایم  و من در سال 83 به عنوان مدیر نمونه طراحی و نوآوری در کل کشور انتخاب شدم که سعی کرده ایم در طراحی نوآوری و ابداع داشته باشیم و طرح های منحصر به فردی را در این صنعت داشته باشیم و جوان گرایی جز دستورات کاری مجموعه حریر سمنان است.

انتهای پیام/

کلیدواژه‌ها

مطالب مرتبط

مطالب بیشتر از «تولید»

نظر شما

شما در حال ارسال پاسخ به نظر «» می‌باشید.

نظرات بینندگان

جدید ترین برنامه ها

آخرین خبرها