معرفی پمادهای گیاهی شرکت طب گیاه امیر | شبکه تلویزیونی ایران ‌کالا

معرفی پمادهای گیاهی شرکت طب گیاه امیر

  • دوشنبه 04 اسفند 1399 13:23
  • شناسه 60695
معرفی پمادهای گیاهی شرکت طب گیاه امیر

مسئول فنی شرکت طب گیاه امیر گفت: تمامی محصولات این شرکت زیرنظر وزارت بهداشت و با دریافت مجوزهای تولید و پخش انجام می‌شود.

حقیقت، مسئول فنی شرکت طب گیاه امیر در گفتگو با شبکه ایران کالا گفت: شرکت طب گیاه امیر با  نشان تجاری” سینامه” در سال 1393 با هدف تولید فرآوری های گیاهان دارویی بر پایه طب سنتی ایران تاسیس شد و و موفق به تولید پنج پماد گیاهی شدیم.

وی اظهار داشت: سه پماد اول که ما وارد بازار کردیم پماد هوچوبه برای درمان زخم های ناشی از سوختگی، پماد حالوما برای درمان زخم بستر، شنجار برای زخم های دیابتی است که بعد از آن  دو پماد دیگر به نام شنفا برای زخم شقاق و  پماد کالندولا وارد بازار داروی ایران کردیم.

مسئول فنی شرکت طب گیاه امیر بیان کرد: تمام محصولات ما از مواد اولیه کاملا گیاهی و طبیعی هستند و از گیاهان مختلفی مثل روغن زیتون، گل سرخ و ... استفاده شده است که میتوانند کارآیی برای درمان انواع زخم ها داشته باشند.  پماد کالندولای تولیدی شرکت ما با داشتن درصد استفاده بیشتر از گیاه همیشه بهار به نسبت شرکت های رقیب، توانسته در بهبود زخم ها موثرتر عمل کند و رضایت مشتری را به همراه داشته باشد.

حقیقت در ادامه گفت: بازار هدف ما زخم پوش ها و پانسمان های آماده است که در حال حاضر در  کشور با قیمت بسیار بالایی وارد می شود و ما به دنبال تولید داخل این محصولات با هدف تامین نیاز داخل متناسب با سطح توان خرید مردم هستیم که انشاالله در سال جدید به بازار دارو ارائه میکنیم. البته دو پماد دیگر هم در دستور ساخت داریم که به زودی آن هم به تولید انبوه میرسد یکی پماد درمان اسکار و جای زخم و دیگری پماد دردهای مفصلی است.

مسئول فنی شرکت طب گیاه امیر عنوان کرد: تمامی محصولات ما زیرنظر وزارت بهداشت و با دریافت مجوزهای تولید و پخش انجام میگیرد و تولید میشود و تصمیم ما بر این است که خط تولید خود را در شرکت باریچ اسانس که شرکتی با بالاترین سطح استاندارد و گروه کیفی است انجام دهیم.

وی در پایان نیز گفت: شرکت ما در رابطه با درمان انواع زخم ها قسمتی از سایت را به مشاوره آنلاین اختصاص داده است که می توان با مراجعه به سایت از خدمات کادر تخصصی ما در این زمینه استفاده کرد.

انتهای پیام/

کلیدواژه‌ها

مطالب مرتبط

مطالب بیشتر از «تولید»

نظر شما

شما در حال ارسال پاسخ به نظر «» می‌باشید.

نظرات بینندگان

جدید ترین برنامه ها

آخرین خبرها