تولید کیف‌های زیبای ایرانی با استفاده از هنر قلم‌زنی | شبکه تلویزیونی ایران ‌کالا

تولید کیف‌های زیبای ایرانی با استفاده از هنر قلم‌زنی

  • سه شنبه 05 اسفند 1399 19:47
  • شناسه 60757
تولید کیف‌های زیبای ایرانی با استفاده از هنر قلم‌زنی

مدیر مجموعه چرم قلم‌زنی‌شده گفت: مشتریان می‌توانند کیف سفارش بدهند و ما به سلیقه مشتری طرح را انتخاب می‌کنیم و حتی اسم مورد نظرشان را می‌توانیم قلم‌زنی کنیم.

رضایی مدیر مجموعه چرم قلم‌زنی‌شده در گفتگو با شبکه ایران کالا گفت: مجموعه چرم رضایی در حوزه کیف چرمی فعالیت می کند و بیشتر از چرم کراست گاوی استفاده می‌کنیم.

وی ادامه داد: اگر بخواهیم ساده بگوییم چرم کراست گاوی به چرمی گفته می شود که فرآیند دباغی روی آن انجام شده اما هنوز رنگ نشده است.

رضایی عنوان کرد: ما بر اساس طرح مورد نظر، نقش‌ها را روی چرم می‌زنیم و بعد با هنر قلم‌زنی طرح مورد نظر را حک می کنیم. بعد از قلم زدن رنگ آمیزی صورت می‌گیرد و کاملاً کار با دست است.

 وی اظهار کرد: برای تمام سنین محصول داریم و بیشتر کیف پول، کیف زنانه و مردانه، پاسپورتی، اداری، دوشی به صورت قلم زنی تولید می‌کنیم.

وی افزود: مشتریان می‌توانند سفارش بدهند و ما به سلیقه مشتری طرح را انتخاب می‌کنیم؛ حتی اسم مورد نظرشان را می‌توانیم قلم‌زنی کنیم.

رضایی اظهار کرد: قیمت هر کار بستگی به قلم‌زنی و طراحی کار دارد. از ۵۰۰ هزار تومان تا یک میلیون و ۵۰۰ هزار تومان قیمت داریم و همه آن بستگی به مدل کیف دارد. کار ما کاملاً تضمین شده است البته اگر مشکلی پیش بیاید تعویض می‌کنیم و پس می‌گیریم.

انتهای پیام/

کلیدواژه‌ها

مطالب مرتبط

مطالب بیشتر از «تولید»

نظر شما

شما در حال ارسال پاسخ به نظر «» می‌باشید.

نظرات بینندگان

جدید ترین برنامه ها

آخرین خبرها