تولید انواع کیف چرم با نشان تجاری تیماج | شبکه تلویزیونی ایران ‌کالا

تولید انواع کیف چرم با نشان تجاری تیماج

  • چهارشنبه 06 اسفند 1399 17:51
  • شناسه 60793
تولید انواع کیف چرم با نشان تجاری تیماج

مدیر مجموعه چرم تیماج گفت: نوع کاری مجموعه تیماج بسیار بالا است که از طرح ها و رنگ ها و برش های متنوعی برخوردار است و بیش از صد نوع مدل مختلف را طراحی و تولید میکنیم.

سلیمانی مدیر مجموعه چرم تیماج در گفتگو با شبکه ایران کالا گفت: حدود سه سال است که در زمینه تولید کیف چرم زنانه و مردانه مشغول به فعالیت هستم که تنوع کاری بالا و کیفیت خوب محصول توانسته رضایت مشتری را از محصولات تیماج به همراه داشته باشد.

وی در ادامه گفت: تنوع کاری مجموعه تیماج بسیار بالا است که از طرح ها و رنگ ها و برش های متنوعی برخوردار است و بیش از صد نوع مدل مختلف را طراحی و تولید میکنیم . درخصوص مواد اولیه هم در بیشتر کارهای ما چرم بز و چرم گاو استفاده میشود که به بسته به سلیقه و توان خرید مشتری قابل تغییر است و می توانند چرم مصنوعی هم سفارش بدهند که قیمت تمام شده کار پایین تر بیاید.

سلیمانی اظهار داشت: این حرفه را من خودم کاملا به صورت خودآموز یاد گرفتم و با سرمایه اولیه زیر یک میلیون تومان شروع کردم و اولین سفارش کار 550 عد جاکلیدی و 750 عدد کیف دستمال کاغذی بود که توانسته ام تولیدات خود را هر روز بالاتر ببرم و سفارشات بیشتری به دلیل رضایت مشتری جذب کنم.

انتهای پیام/

کلیدواژه‌ها

مطالب مرتبط

مطالب بیشتر از «تولید»

نظر شما

شما در حال ارسال پاسخ به نظر «» می‌باشید.

نظرات بینندگان

جدید ترین برنامه ها

آخرین خبرها