قطعات دوچرخه غزال ۱۰۰ درصد مورد تایید مصرف‌کنندگان داخلی است | شبکه تلویزیونی ایران ‌کالا

قطعات دوچرخه غزال ۱۰۰ درصد مورد تایید مصرف‌کنندگان داخلی است

  • دوشنبه 23 فروردین 1400 16:35
  • شناسه 62102
قطعات دوچرخه غزال ۱۰۰ درصد مورد تایید مصرف‌کنندگان داخلی است

تولیدکننده قطعات دوچرخه غزال گفت: مشکلات زیادی بر سر راه تولید قطعات مورد نیاز دوچرخه وجود دارد، در پی توسعه و بهسازی خط تولید هستیم، یکی از بزرگترین موانع و مشکلات همه خطوط تولید دوچرخه فولاد و پتروشیمی است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه ایران کالا،صادق‌زاده تولید کننده قطعات دوچرخه غزال اظهار کرد: از اوایل دهه ۷۰ تولید قطعات دوچرخه را آغاز کردیم به طوری که همه مشکلات کار را پشت سر گذاشتیم  تا به نتیجه برسیم.

وی با اشاره به اینکه در طی دهه اخیر با ورود دوچرخه های جدید به کشور ،نیاز به تولید قطعات مورد نیاز دوچرخه ها را احساس کردم افزود: ما ۷۰ قلم قطعات مصرفی جانبی دوچرخه را تولید می‌کنیم لذا تا پایان سال کارخانه دوچرخه سازی پویا چرخ سامان را  راه اندازی خواهیم کرد.

 این تولیدکننده قطعات دوچرخه غزال افزود: مشکلات زیادی بر سر راه تولید قطعات مورد نیاز دوچرخه وجود دارد،  در پی توسعه و بهسازی خط تولید هستیم، یکی از بزرگترین موانع و مشکلات همه خطوط تولید دوچرخه فولاد و پتروشیمی است.

صادق زاده با اشاره به اینکه متاسفانه قیمت مواد اولیه افزایش پیدا کرده است و این موضوع مانع ایجاد  رقابت کالای ایرانی با  کالای خارجی شده است خاطرنشان کرد:  اکثر قطعاتی را که  تولید می‌کنیم قبل از اینکه وارد بازار شوند در بخش فنی تست می شوند و تاییدیه نهایی را دریافت می‌کنند لذا تولیدات غزال بهترین تولیدات است به طوری که تولیدات ما صددرصد مورد تایید  مصرف‌کنندگان داخلی است.

صادق زاده اظهار کرد: در بخش راهنمایی و رانندگی امنیت خاطر برای دوچرخه سوار در خیابان وجود ندارد لذا باید قیمت مواد اولیه به قیمت کارخانه به دست تولید کننده برسد، بسیاری از قطعات برای واردات صرفه اقتصادی ندارد، اگر قیمت مواد اولیه به قیمت نازل برسد، ما می‌توانیم به کشورهای اطراف صادرات داشته باشیم ولذا در این صورت جلوی واردات قطعات به کشور  گرفته می‌شود. مشتریان محترم می توانند با شماره‌های ۵۵۳۹۴۲۰۰ و ۵۵۳۷۳۵۰۰ جهت سفارش تماس بگیرند.

انتهای پیام/

کلیدواژه‌ها

مطالب بیشتر از «تولید»

نظر شما

شما در حال ارسال پاسخ به نظر «» می‌باشید.

نظرات بینندگان

جدید ترین برنامه ها

آخرین خبرها