صنایع با بحران جدی مواد اولیه مواجه هستند | شبکه تلویزیونی ایران ‌کالا

صنایع با بحران جدی مواد اولیه مواجه هستند

  • دوشنبه 23 فروردین 1400 23:47
  • شناسه 62128
صنایع با بحران جدی مواد اولیه مواجه هستند

مدیرعامل کارخانه آرین شیمی گفت: محصولات ما بیش از ۷۰ درصد میزان تقاضای کشور را تامین می کند.

 افسونی مدیرعامل کارخانه آرین شیمی در گفتگوی زنده با شبکه ایران کالا گفت:  ۶ کارخانه تولیدی در استان مازندران و گیلان در حال فعالیت هستند به طوری که محصولات ما با برند آرین سعید در حال عرضه به بازار است لذا محصولات ما بیش از ۷۰ درصد میزان تقاضای کشور را تامین می کند.

 مدیر عامل کارخانه آرین شیمی  با اشاره به اینکه محصولات ما به صورت تخته های فشرده ام دی اف در دو نوع خام و روکش شده است عنوان کرد:  صنایع بالادستی محصولات ما  را دریافت می‌کنند، یکی از بزرگ‌ترین چالش‌های صنایع سلولزی مواد اولیه است.

 افسونی ادامه داد: مواد اولیه ما بیشتر در زمینه زراعت است که مردم به صورت خودجوش به کمک ما آمدند و نزدیک یک دهه است که سعی کرده‌ایم تا وارد بحث زراعت شویم و با تولید  نهال سریع الرشد سعی می‌کنیم بخشی از نیازمان را تامین کنیم به طوری که  نهال را به صورت رایگان در اختیار مردم قرار می دهیم  امیدواریم که مسئولین به این جمع  بپیوندند تا  آینده روشنی را بتوانیم پیش بینی کنیم.

وی  با اشاره به اینکه بخشی از مواد اولیه از طریق واردات تامین می شود  اظهار کرد: با کمبود مواد اولیه در صنعت مواجه هستیم ، قیمت مواد اولیه در این صنعت به شدت بالا رفته است و صنایع با بحران جدی مواد اولیه مواجه هستند و امیدواریم امسال که سال رفع موانع تولید است به صورت جدی  مسائل و مشکلات برطرف شوند.

افسونی تصریح کرد: با  توجه به تحریم های سال‌های اخیر بخشی از قطعات مصرفی توسط کارشناسان مشابه سازی شده است، تا به امروز همکاران ما با همدلی و همراهی تولید را به صورت مستمر حفظ کردند و مانع از ایجاد التهاب در بازار شدند، قانون منع صادرات ام دی اف خام ابلاغ شده و امیدواریم این ممانعت برداشته شود.
مشتریان محترم می توانند با شماره 02124870870 تماس گرفته و یا به سایت www.sinamdf.com  مراجعه کنند.

انتهای پیام/

کلیدواژه‌ها

مطالب مرتبط

مطالب بیشتر از «تولید»

نظر شما

شما در حال ارسال پاسخ به نظر «» می‌باشید.

نظرات بینندگان

جدید ترین برنامه ها

آخرین خبرها