«نیما تهویه» سازنده انواع دستگاه های تهویه مطبوع | شبکه تلویزیونی ایران ‌کالا

«نیما تهویه» سازنده انواع دستگاه های تهویه مطبوع

  • دوشنبه 13 اردیبهشت 1400 17:03
  • شناسه 62995
«نیما تهویه» سازنده انواع دستگاه های تهویه مطبوع

مدیرعامل شرکت نیما تهویه با اشاره به ارتقا سطح گفت: شرکت نیما تهویه نقش مهمی در بزرگترین پروژه‌های مختلف کشور دارد.

کمرئی مدیرعامل شرکت نیما تهویه طی گفتگوی زنده با شبکه ایران کالا اظهار کرد:  شرکت نیما تهویه در سال ۸۸ با اتکا به توان فنی تیم خود شروع به فعالیت کرده است، نظر به عدم وجود تکنولوژی روز جهان در میان تولیدکنندگان داخلی و مانور هر چه بیشتر مارک های رنگارنگ چینی با استفاده از این فضا، تولید مطابق با استاندارد های روز جهانی ، با بالا ترین کیفیت ، بالاترین راندمان و  بهره گیری از بهترین قطعات و پایبندی به اصول مهندسی و طراحی  در دستور کار شرکت قرار گرفت.

وی افزود: همواره صداقت در سر لوحه تمامی امور بوده و خواهد بود، از آنجائیکه بازار کشور مان بسیار هوشمند و دقیق است ، تولیدات نیما تهویه به سرعت مشتریان خود را پیدا کرده  است .

مدیرعامل شرکت نیما تهویه با اشاره به ارتقا سطح کیفی محصولات گفت:  شرکت نیما تهویه نقش مهمی در بزرگترین پروژه‌های مختلف کشور دارد ، ما در ایران از قدیم تولید کننده دستگاه تهویه مطبوع بودیم.

کمرئی عنوان کرد: ما با حداکثر کیفیت بهترین قطعات را تولید می کنیم لذا با پایین آوردن حاشیه سود، محصولات را با قیمت مناسب  به دست مشتری می رسانیم.

وی با اشاره به اینکه ما از خروج ارز از کشور جلوگیری می کنیم ادامه داد:  شرکت نیما تهویه در تولید کشور نقش مهمی دارد به طوری که توانستیم در پروژه های مهم کشور فعالیت داشته باشیم، مشتریان محترم جهت ارتباط با شرکت نیما  تهویه می‌توانند با شماره 54526-021 تماس بگیرند و یا به سایت www.nima-ac.com  مراجعه کنند.

انتهای پیام/

 

کلیدواژه‌ها

مطالب بیشتر از «تولید»

نظر شما

شما در حال ارسال پاسخ به نظر «» می‌باشید.

نظرات بینندگان

جدید ترین برنامه ها

آخرین خبرها