معرفی شرکت رضوان شکلات «باراکا» | شبکه تلویزیونی ایران ‌کالا

معرفی شرکت رضوان شکلات «باراکا»

  • شنبه 18 اردیبهشت 1400 16:33
  • شناسه 63141
معرفی شرکت رضوان شکلات «باراکا»

مدیر عامل شرکت رضوان شکلات «باراکا» گفت: ۴۰۰ قلم شیرینی و شکلات را به بازار عرضه می کنیم.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه ایران کالا، بلوغی مدیر عامل شرکت رضوان شکلات "باراکا" طی گفتگوی زنده تلویزیونی با شبکه ایران کالا اظهار کرد:  گروه صنعتی رضوان شکلات "باراکا" از ۴ دهه گذشته فعالیت خود را در کشور شروع کرده است.

وی با اشاره به اینکه ما تولید کننده انواع شکلات باراکا هستیم افزود:  ۴۰۰ قلم شیرینی و شکلات را به بازار عرضه می کنیم، شکلات محصول وارداتی است لذا در سال های گذشته تلاش کرده ایم تا این محصول وارداتی را به ذائقه ایرانی نزدیک کنیم.

 مدیرعامل شرکت رضوان شکلات "باراکا" با اشاره به اینکه محصول وارداتی را در کنار شیرینی های سنتی به مشتریان عرضه می‌کنیم افزود:  سعی کرده‌ایم از طعم خوب شکلات بهره بگیریم و آن را  در کنار بسته بندی های خوب  که در شأن ملت رشید ایران است به مشتریان ارائه کنیم.

بلوغی با اشاره به اینکه خانواده باراکا ۲ هزار و ۲۵۰ نفر کارگر دارد به طوری که ۱۵ هزار نفر اشتغال غیر مستقیم نیز داریم گفت: ما انواع شکلات، انواع دراژه و  محصولات آردی مانند بیسکوییت را تولید می‌کنیم، در سال  جاری سایت دوم تولید بیسکویت و ویفر را در استان البرز راه اندازی خواهیم کرد، لذا بیش از هزار نفر به خانواده باراکا اضافه خواهند شد ،در چند سال اخیر نگاه دولتمردان به صادرات مثبت بوده است.

 مدیرعامل شرکت رضوان شکلات"باراکا" افزود : ما محصولاتمان را به کشورهای خارجی عرضه می‌کنیم، در سال ۱۴۰۰ به دنبال این مسئله هستیم تا ۴۰ درصد ظرفیت بازارهای صادراتی را پوشش دهیم اما متاسفانه مواد اولیه به سختی در اختیار تولیدکننده قرار می‌گیرد ، در نظام توزیع در ماه‌های اخیر در بحث روغن و شکر دچار مشکلات عدیده‌ای بودیم که نیازمند حمایت دولتمردان در این عرصه هستیم. مشتریان محترم جهت ارتباط با شرکت رضوان شکلات "باراکا"  می‌توانند با شماره ۴۷۹۴۷-۰۲۱تماس بگیرید و یا به سایت www.rezvanchocolate.com مراجعه کنند.

انتهای پیام/

 

کلیدواژه‌ها

مطالب مرتبط

مطالب بیشتر از «تولید»

نظر شما

شما در حال ارسال پاسخ به نظر «» می‌باشید.

نظرات بینندگان

جدید ترین برنامه ها

آخرین خبرها