معرفی شرکت پیشتازان صنعت بلور | شبکه تلویزیونی ایران ‌کالا

معرفی شرکت پیشتازان صنعت بلور

  • سه شنبه 21 اردیبهشت 1400 14:48
  • شناسه 63258
معرفی شرکت پیشتازان صنعت بلور

مدیرعامل شرکت پیشتازان صنعت بلور گفت : شرکت پیشتازان صنعت بلور تولید کننده انواع ظروف بلور آشپزخانه است.

 سعید یاری مدیرعامل شرکت پیشتازان صنعت بلور طی گفتگوی زنده با شبکه ایران کالا با اشاره به اینکه ما  به صورت سنتی بلور تولید می کنیم و آن را با پلاستیک ترکیب می کنیم گفت: ما در شرکت پشتیبانی صنعت بلور  لوازم آشپزخانه را تولید می‌کنیم به طوری که روزانه ظرفیت تولید حدود ۵ تن محصول را داریم.

وی با اشاره به اینکه  ۸۰ درصد مواد اولیه ما  داخلی است ادامه داد: محصولات ما  کیفیت بسیار خوبی دارند به طوری که به کشورهای آذربایجان، روسیه، عراق و کشورهای آسیای میانه صادرات داریم.

یاری با اشاره به اینکه سازمان‌های بهداشتی محصولات ما را کنترل می‌کنند و در آزمایشگاه مورد بررسی قرار می دهند افزود : ما استانداردهای بهداشتی را در تولید محصولاتمان رعایت می کنیم لذا شیشه استاندارد جهانی دارد  و  عایق خوبی برای محصولات غذایی است.

مدیرعامل شرکت پیشتازان صنعت بلور با اشاره به اینکه محصولات ما در اکثر فروشگاه ها عرضه می شود عنوان کرد:  کارخانه ما در داخل شهرک صنعتی شمس آباد است ،ما در اصفهان ،تبریز و کرج  نمایندگی داریم و اگر درخواستی برای نمایندگی باشد آن را قبول می‌کنیم ،مشتریان محترم می توانند جهت سفارش محصول به شماره۵۵۳۲۸۸۱۷-۵۵۳۲۰۹۴۰ تماس بگیرند و یا به سایت www.pishtazansanatglass.com مراجعه کنند.

انتهای پیام/

کلیدواژه‌ها

مطالب مرتبط

مطالب بیشتر از «تولید»

نظر شما

شما در حال ارسال پاسخ به نظر «» می‌باشید.

نظرات بینندگان

جدید ترین برنامه ها

آخرین خبرها