بلیت‌های دقیقه ۹۰ کلاهبرداری قانونی ایرلاین‌ها | شبکه تلویزیونی ایران ‌کالا

بلیت‌های دقیقه ۹۰ کلاهبرداری قانونی ایرلاین‌ها

 • سه شنبه 21 فروردین 1397 18:38
 • شناسه 26659
بلیت‌های دقیقه ۹۰ کلاهبرداری قانونی ایرلاین‌ها

عضو کمیسیون عمران مجلس، با کلاهبرداری خواندن ترفند ایرلاین ها برای فروش بلیت های لحظه آخری، گفت: مجلس در برخورد با این نوع تخلفات و اجحاف در حق مردم کوتاه نمی آید.

بلیت‌های دقیقه ۹۰ کلاهبرداری قانونی ایرلاین‌ها

عضو کمیسیون عمران مجلس، با کلاهبرداری خواندن ترفند ایرلاین ها برای فروش بلیت های لحظه آخری، گفت: مجلس در برخورد با این نوع تخلفات و اجحاف در حق مردم کوتاه نمی آید.

به گزارش شبکه ایران کالا و به نقل از خبرگزاری دانشجو ، محمد دامادی با اشاره به نارضایتی عدیده مردم در خصوص کلاهبرداری برخی ایرلاین ها، گفت: بلیت‌های لحظه آخری مصداق بارز کلاهبرداری قانون ایرلاین‌ها از مردم است.

نماینده مردم ساری و میاندورد در مجلس شورای اسلامی، با یادآوری سرگردانی مسافران کیش به تهران، افزود: مسافرانی که بلیت عزیمت به این سفر را با نهایت ۳۰ هزار تومان تهیه کرده‌اند برای بازگشت نیز بر روی چنین نرخی برنامه ریزی کرده‌اند، اما اکنون مطالبه رقمی در حدود ۸۰۰ هزار تومان می‌شود.

بلیت‌های لحظه آخری باید به صورت دو طرفه فروخته شود
این نماینده مردم در مجلس دهم، با بیان اینکه بلیت‌های لحظه آخری باید به صورت دو طرفه فروخته شود، تصریح کرد: دولت به ویژه وزارت راه و شهرسازی باید یک بار برای همیشه جلوی رانت ایجاد شده در مسیر فروش بلیت‌های چارتری را بگیرد.

دامادی با تاکید بر اینکه رقابت در نرخ بلیت هواپیما در مسیر‌هایی که جایگزین دارند مشکلی ایجاد نمی‌کند، گفت: در مسیری که امکان جابه جایی مسافر با حمل و نقل ریلی و جاده‌ای وجود ندارد، این نوع رقابت‌های قیمتی به صلاح نبوده و مصداق بارز تخلف است.

وی با بیان اینکه این نوع رفتار‌ها و افزایش نرخ بلیت‌ها به افزایش تردد‌های جاده‌ای و در نهایت بیشتر شدن تصادفات و تلفات منجر می‌شود، افزود: دولت بداند که در صورت بی توجهی به تبعات تخلف محرز ایرلاین ها، باید سالانه رقم زیادی را صرف جبران خسارت‌های ناشی از فوت افراد کند.

ساماندهی حمل و نقل هوایی را راهکاری برای کاهش تصادفات جاده‌ای
این نماینده مردم در مجلس دهم، ساماندهی حمل و نقل هوایی را راهکاری برای کاهش تصادفات جاده‌ای خواند و تصریح کرد: نباید با سوء مدیریت‌ها باز هم به رشد تصادفات دامن بزنیم، از این رو مجلس در برخورد با این نوع تخلفات و اجحاف در حق مردم کوتاه نمی‌آید.

عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی، یادآور شد: ضمن تذکر جدی به سازمان هواپیمایی از مسئولان مربوطه می‌خواهم یک بار برای همیشه نرخ بلیت‌های چارتری را از حوزه تخلف‌های احتمالی رها کنند. /

کلیدواژه‌ها

مطالب مرتبط

مطالب بیشتر از «حمل نقل»

نظر شما

شما در حال ارسال پاسخ به نظر «» می‌باشید.

نظرات بینندگان

جدید ترین برنامه ها

موضوع داغ هفته

 • پیشنهاد پلکانی شدن افزایش دستمزد کارگران

  پیشنهاد پلکانی شدن افزایش دستمزد کارگران

  یک کارشناس اقتصادی معتقد است به جای منطقه‌ای شدن دستمزد باید به سمت یکسان‌سازی دستمزد و برقراری عدالت در مناطق روستایی و شهری رفت. وی پلکانی شدن حداقل دستمزد کارگران در سال آینده را پیشنهاد کرد.

خبر آگهی

 • هاپیر تایر، خدمتی ویژه در کسب و کار آنلاین

  هاپیر تایر، خدمتی ویژه در کسب و کار آنلاین

  هایپرتایر با ایده‌ای خلاقانه برای ارایه خدماتی متفاوت در عرصه فروش آنلاین تایر بوجود آمد؛ ویژگی اصلی این مجموعه ارایه خدماتی متمایز در زمینه نصب تایرهای عرضه شده به صورت سیار است‌.

آخرین خبرها