شبکه ایران کالا گزارش می دهد: ساخت موتور دیزلی جدید با قدرت 1300 اسب بخار

 • سه شنبه 29 خرداد 1397 19:16
 • شناسه 29271
شبکه ایران کالا گزارش می دهد: ساخت موتور دیزلی جدید با قدرت 1300 اسب بخار

در ششمین نمایشگاه بین المللی حمل و نقل ریلی از موتور دیزلی جدید با قدرت 1300 اسب بخار رونمایی شد.

شهرام عاشوری مدیر تولیدشرکت دیزل سنگین ایرانی در گفتگو با خبرنگار سایت شبکه ایران کالا اعلام کرد : نخستین بار در کشور این موتور تولید شده است و  پس از تست های دوامی در این شرکت برای خط تولید آماده بهره برداری شده است.

وی افزود: این موتور باقدرت 1300 اسب بخار  کاملا ایرانی است، بلوکه و سرسیلندر سامانه سوخت موتور در داخل کشور ساخته شده است و با توجه به اینکه تا کنون از خارج از کشور این موتور وارد می شد به همت و تلاش مهندسان داخلی در طی 3 سال این موتور ساخته و از خروج ارز جلوگیری شد.

وی در ادامه تصریح کرد:  با توجه به چپ گرد بودن موتورهای دیزلی، این موتور  راست گرد ، به درخواست  راه آهن جمهوری اسلامی ایران برای لوکوموتیو مانور راه آهن تولید شده است. قرداداولیه 35 دستگاه برای راه آهن بسته شده است و ماهانه 2 موتور در این شرکت ساخته و تحویل راه آهن خواهد شد.

 

انتهای پیام/

 

کلیدواژه‌ها

مطالب مرتبط

مطالب بیشتر از «حمل نقل»

نظر شما

شما در حال ارسال پاسخ به نظر «» می‌باشید.

نظرات بینندگان

جدید ترین برنامه ها

موضوع داغ هفته

 • ۹ میلیاردی که از مردم گرفته می‌شود، به کجا می‌رود؟

  ۹ میلیاردی که از مردم گرفته می‌شود، به کجا می‌رود؟

  شرکت پست در قبال این‌که کارت‌های سوخت جامانده در این شرکت را به مالکان ارائه می‌کند، به ازای هر کارت سوخت ۱۰ هزار تومان از مالک خودرو دریافت می‌کند و با توجه به این‌که ۹۲۴ هزار کارت سوخت در این شرکت مانده، جمع مبلغ اخذشده از مردم، بیش از ۹ میلیارد تومان می‌شود.

خبر آگهی

 • هاپیر تایر، خدمتی ویژه در کسب و کار آنلاین

  هاپیر تایر، خدمتی ویژه در کسب و کار آنلاین

  هایپرتایر با ایده‌ای خلاقانه برای ارایه خدماتی متفاوت در عرصه فروش آنلاین تایر بوجود آمد؛ ویژگی اصلی این مجموعه ارایه خدماتی متمایز در زمینه نصب تایرهای عرضه شده به صورت سیار است‌.

آخرین خبرها