بلیت های اربعین را از مراکز مجاز و معتبر بخرید | شبکه تلویزیونی ایران ‌کالا

بلیت های اربعین را از مراکز مجاز و معتبر بخرید

  • دوشنبه 16 مهر 1397 18:31
  • شناسه 33926
بلیت های اربعین را از مراکز مجاز و معتبر بخرید

دبیر انجمن شرکتهای هواپیمایی: شرکت ها به زودی پس از اخذ مجوزها، فروش بلیت های اربعین را آغاز خواهند کرد و فهرست دفاتر فروش شرکت های هواپیمایی و نمایندگی های مجاز بابت فروش بلیت پروازهای اربعین به زودی اعلام می شود.

 به گزارش شبکه ایران کالا ، مقصود اسعدی سامانی دبیر انجمن شرکتهای هواپیمایی افزود: در روزهای اربعین شرکتهای هواپیمایی با پروازهای یک سر خالی مواجه هستند، یعنی تا قبل از روز اربعین، پروازهای برگشت تقریباً خالی است و پس از اربعین، پروازهای رفت صندلیهای خالی زیادی را در خود می بیند.

اسعدی سامانی افزود: نرخ بلیت ها برمبنای نرخ ارز سامانه نیما و کمی پایین تر تعیین شد، شرکتهای هواپیمایی برای رفاه حال زائران اربعین فعلاً نرخ ها را به حالت تعادل درآورده اند.

وی همچنین به زائران اربعین حسینی توصیه کرد که بلیت هواپیما را حتماً از دفاتر شرکتهای هواپیمایی، سایت شرکت های هواپیمایی و آژانسهای مجاز، با نرخ مصوب خریداری کنند و هرگز به دنبال واسطه گران، دلال ها و آنهایی که نرخها را گران تر ارائه می کنند، نباشند. وی افزود: زائران همچنین می توانند قیمت هایی را که بابت خرید بلیت پرداخت کرده اند از طریق سایت انجمن شرکتهای هواپیمایی راستی آزمایی کنند.

 

انتهای پیام/

کلیدواژه‌ها

مطالب مرتبط

مطالب بیشتر از «حمل نقل»

نظر شما

شما در حال ارسال پاسخ به نظر «» می‌باشید.

نظرات بینندگان

جدید ترین برنامه ها

آخرین خبرها