جابجایی روزانه ۱/۵ میلیون مسافر نوروزی | شبکه تلویزیونی ایران ‌کالا

جابجایی روزانه ۱/۵ میلیون مسافر نوروزی

 • یکشنبه 26 اسفند 1397 16:16
 • شناسه 37938
جابجایی روزانه ۱/۵ میلیون مسافر نوروزی

اتحادیه شرکت های تعاونی مسافربری: ناوگان اتوبوس و تاکسی های برون شهری روزانه بیش از یک میلیون و پانصد هزار مسافر نوروز را جا به جا می کند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه ایران کالا، احمدرضا عامری: در ایام زمستان که فصل کاهش سفرهاست، رانندگان اتوبوس‌های برون شهری خودرو‌های خود را آماده جابجایی مسافران در ایام نوروز می‌کنند و امسال بیش از ۱۵ هزار اتوبوس برون شهری، ۲۸ هزار سواری کرایه و ۲۱ هزار مینی‌بوس با ظرفیت روزانه یک میلیون و ۵۰۰ هزار نفر آماده جابجایی مسافران نوروزی هستند.
وی با اعلام اینکه هنوز بلیت اتوبوس در ایام نوروز در برخی مسیر‌ها باقی مانده است گفت: امسال بیش از ۸۰ درصد بلیت‌ها از طریق اینترنت به فروش رسید که خوشبختانه هیچ مشکلی در این زمینه وجود نداشت.
عامری با بیان اینکه کار ما کاملا شفاف و در قالب پرداخت رسید انجام می‌شود تصریح کرد: بازرسان اتحادیه شرکت‌های تعاونی مسافربری و سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای به همراه سایر دستگاه‌های نظارتی در ایام نوروز و تا پایان آن، در همه ترمینال‌ها و پایانه‌های مسافربری مستقر هستند و با متخلفان برخورد جدی می‌کنند.
وی همچنین به مسافران توصیه کرد: ضمن تسریع در تهیه بلیت خود، با توجه به اینکه بخاطر تراکم شدید مسافران در برخی مسیر‌ها امکان جایگزین کردن اتوبوس وجود ندارد، در زمان مقرر در ترمینال‌های تعیین شده حضور داشته باشند و ترافیک اطراف ترمینال‌ها را هم در محاسبات زمانی خود، محاسبه کنند.

کلیدواژه‌ها

مطالب مرتبط

مطالب بیشتر از «حمل نقل»

نظر شما

شما در حال ارسال پاسخ به نظر «» می‌باشید.

نظرات بینندگان

جدید ترین برنامه ها

موضوع داغ هفته

 • پیشنهاد پلکانی شدن افزایش دستمزد کارگران

  پیشنهاد پلکانی شدن افزایش دستمزد کارگران

  یک کارشناس اقتصادی معتقد است به جای منطقه‌ای شدن دستمزد باید به سمت یکسان‌سازی دستمزد و برقراری عدالت در مناطق روستایی و شهری رفت. وی پلکانی شدن حداقل دستمزد کارگران در سال آینده را پیشنهاد کرد.

خبر آگهی

 • هاپیر تایر، خدمتی ویژه در کسب و کار آنلاین

  هاپیر تایر، خدمتی ویژه در کسب و کار آنلاین

  هایپرتایر با ایده‌ای خلاقانه برای ارایه خدماتی متفاوت در عرصه فروش آنلاین تایر بوجود آمد؛ ویژگی اصلی این مجموعه ارایه خدماتی متمایز در زمینه نصب تایرهای عرضه شده به صورت سیار است‌.

آخرین خبرها