بسته جامع تأمین تجهیزات بنادر در سال ۹۸ اجرایی می‌شود | شبکه تلویزیونی ایران ‌کالا

بسته جامع تأمین تجهیزات بنادر در سال ۹۸ اجرایی می‌شود

 • پنجشنبه 08 فروردین 1398 11:34
 • شناسه 37987
بسته جامع تأمین تجهیزات بنادر در سال ۹۸ اجرایی می‌شود

اله‌یار گفت: امیدواریم تا پایان امسال و بر اساس برنامه زمان بندی شده، ۲ پست اسکله اولیه فاز ۳ بندر شهیدرجایی را تحویل بگیریم.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه ایران کالا،محمدرضا اله‌یار، معاون مهندسی و توسعه امور زیربنایی سازمان بنادر و دریانوردی درباره پروژه‌هایی که امسال در بخش مهندسی و امور زیربنایی سازمان بنادر پیگیری خواهد شد، اظهار کرد: چند اولویت مشخص در حوزه مهندسی طی امسال تعریف شده است، یکی از موارد به موضوع نظام مدیریت پروژه مربوط می‌شود که پیاده سازی دو تا سه حوزه دانشی جدید در سال ۹۸ در دستور کار قرار گرفته است تا بتوانیم طبق برنامه ریزی در طول چهار سال، تمامی حوزه‌های دانشی را در سازمان بنادر و دریانوردی پیاده‌سازی کنیم.

وی تصریح کرد: برنامه تعریف شده دیگر این است که با وجود دارایی‌های فعلی در بخش زیرساخت‌ها و تجهیزات با برنامه ریزی مشخص و بر اساس استاندارد‌های بین‌المللی روز دنیا وضعیت خود را پیش ببریم و برای هر بندر نسخه مربوط به آن را طراحی کنیم تا بتوانیم طی یک بازه زمانی مشخص به نقطه‌ای مطلوب برسیم و دارایی‌های موجود در حوزه تجهیزات را با نگاهی یکپارچه به سمت استاندارد‌های بین‌المللی سوق دهیم.

اله یار اذعان کرد: طرح توسعه فاز ۳ بندر شهیدرجایی موضوع دیگری است که امیدواریم تا پایان امسال و بر اساس برنامه زمان‌بندی شده، ۲ پست اسکله اولیه آن را تحویل بگیریم.

وی تاکید کرد: علاوه بر این مطالعات فاز ۲ طرح توسعه بندر شهیدرجایی را در دستور کار قرار خواهیم داد و به شرط تامین منابع مالی فعالیت خود را پیش می‌بریم.

عضو هیئت عامل سازمان بنادر گفت: در حوزه تجهیزات نیز بسته بسیار جامع و بزرگی تعریف و در راستای طرح تحول صنعت دریایی تفاهمنامه‌ای بین وزارت راه و شهرسازی و وزارت دفاع منعقد و کمیته راهبری آن تعیین شده است تا از ظرفیت‌های مجموعه‌های توانمند داخلی به نحو مطلوب استفاده کنیم و متناسب با منابع مالی تامین شده بتوانیم پروژه‌ها را پیش ببریم که این اتفاق جهش بسیار بزرگی در حوزه تجهیز بنادر در حوزه دریایی است.

وی تأکید کرد: یکی دیگر از برنامه‌ها در سال جاری توسعه نرم افزار شبیه ساز تصمیم یار ورود شناور‌ها است. فعالیت این سامانه در سایر بنادر نیز در دستور کار قرار گرفته است و می‌تواند به نوبه خود عاملی برای استفاده حداکثری از ظرفیت‌های بندری و دریایی کشور باشد.

انتهای پیام/

 

کلیدواژه‌ها

مطالب بیشتر از «حمل نقل»

نظر شما

شما در حال ارسال پاسخ به نظر «» می‌باشید.

نظرات بینندگان

جدید ترین برنامه ها

 • آنونس وقت کار

  وقت کار

  آنونس وقت کار (76)

  توضیحاتی درباره برنامه آینده وقت کار در دوشنبه 10 تیر 98

 • ترازآسیب شناسی محصولات تراریخته کشاورزی در بازار

  تراز

  ترازآسیب شناسی محصولات تراریخته کشاورزی در بازار (2)

  در سی و نهمین برنامه تراز در گفتگو با میهمانان به اهداف اصلی تحقیق و توسعه صنعت محصولات تراریخته در ایران و جهان پرداخته شد.امروزه مراکز مهم پژوهشی معتبر در دنیا با هدف رسیدن به اقلام با کیفیت برتر و بازدهی بالاتر و داشتن انتخاب های بیشتر به اصلاح نباتات در قالب آرایش جدید ژنی یا نوارکیبی یا تراریخته می پردازند.

 • دستگاه پانسمان زخم در خلا

  بارکد

  دستگاه پانسمان زخم در خلا (473)

  چگونه میتوان زخم بستر را به سرعت درمان کرد؟

 • بررسی آخرین وضعیت واردات،تولید و توزیع داروهای انسانی در کشور

  تراز

  بررسی آخرین وضعیت واردات،تولید و توزیع داروهای انسانی در کشور (3)

  چهلمین برنامه تراز با موضوع « بررسی آخرین وضعیت واردات،تولید و توزیع داروهای انسانی در کشور» با حضور دکتر امیرحسین معینی زندی، نایب رییس اتحادیه واردکنندگان دارو و دکتر سید حسام الدین شریف نیا ،عضو هیئت رئیسه انجمن داروسازان ایران ؛به بحث و بررسی پیرامون پیشرفت های صورت گرفته در تکنولوژی تولید انواع داروهای انسانی در کشور و حجم تولید،واردات و صادرات دارو در سال 97 و 98 و همچنین اخبار مبنی بر رانت های ایجاد شده در واردات مواد اولیه پایه دارویی پرداخته شد.

 • «روﻧﻖ ﺗﻮﻟﯿﺪ در ﮔﺮو اﺻﻼح ﻧﻈﺎم ﻣﺎﻟﯿﺎﺗﯽ ﮐﺸﻮر»

  تراز

  «روﻧﻖ ﺗﻮﻟﯿﺪ در ﮔﺮو اﺻﻼح ﻧﻈﺎم ﻣﺎﻟﯿﺎﺗﯽ ﮐﺸﻮر» (2)

  سی و هشتمین برنامه تراز با موضوع «روﻧﻖ ﺗﻮﻟﯿﺪ در ﮔﺮو اﺻﻼح ﻧﻈﺎم ﻣﺎﻟﯿﺎﺗﯽ ﮐﺸﻮر» با حضور آقایان ﻣﺤﻤﺪرﺿﺎ ﺟﻌﻔﺮﯾﺎن (ﻣﺸﺎور اﻣﻮر ﻣﺎﻟﯿﺎﺗﯽ اﺗﺎق اﺻﻨﺎف اﯾﺮان) و دﮐﺘﺮﻋﻠﯽ اﻣﯿﺮاﻟﻬﯿﺎری (ﮐﺎرآﻓﺮﯾﻦ وﺻﺎدرﮐﻨﻨﺪه ﻧﻤﻮﻧﻪ وﺗﻮﻟﯿﺪ ﮐﻨﻨﺪه ﺗﺠﻬﯿﺰات داﻧﺶ ﺑﻨﯿﺎن ارﺗﻮﭘﺪی) به یکی از اصلی ترین مطالبات تولید کنندگان و کار آفرینان یعنی اصلاح نظام ناکارآمد مالیاتی کشور اختصاص داشت.

موضوع داغ هفته

 • پیشنهاد پلکانی شدن افزایش دستمزد کارگران

  پیشنهاد پلکانی شدن افزایش دستمزد کارگران

  یک کارشناس اقتصادی معتقد است به جای منطقه‌ای شدن دستمزد باید به سمت یکسان‌سازی دستمزد و برقراری عدالت در مناطق روستایی و شهری رفت. وی پلکانی شدن حداقل دستمزد کارگران در سال آینده را پیشنهاد کرد.

خبر آگهی

 • هاپیر تایر، خدمتی ویژه در کسب و کار آنلاین

  هاپیر تایر، خدمتی ویژه در کسب و کار آنلاین

  هایپرتایر با ایده‌ای خلاقانه برای ارایه خدماتی متفاوت در عرصه فروش آنلاین تایر بوجود آمد؛ ویژگی اصلی این مجموعه ارایه خدماتی متمایز در زمینه نصب تایرهای عرضه شده به صورت سیار است‌.

آخرین خبرها