۹ هزار پرواز نوروزی در هفته اول سال | شبکه تلویزیونی ایران ‌کالا

۹ هزار پرواز نوروزی در هفته اول سال

 • جمعه 09 فروردین 1398 00:21
 • شناسه 37997
۹ هزار پرواز نوروزی در هفته اول سال

مدیر روابط عمومی سازمان هواپیمایی کشوری از انجام ۸ هزار و ۹۱۵ پرواز نوروزی تا ۷ فروردین خبر داد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه ایران کالا، رضا جعفرزاده گفت : از ۸ هزار و ۹۱۵ پرواز انجام شده، ۶ هزار و ۳۲۴ پرواز داخلی و ۲ هزار ۵۷۸ پرواز خارجی بوده است.
وی افزود: فرودگاه حضرت امام (ره) با انجام هزار و ۷۳۴ پرواز پرترافیک‌ترین فرودگاه در پرواز‌های بین المللی و فرودگاه مهرآباد نیز در پرواز‌های داخلی شاهد بیشترین حجم پرواز بوده است.
جعفرزاده تعداد پرواز‌های عبوری تا ۷ فروردین ماه را ۱۳ هزار و ۳۲۵ پرواز ذکر کرد.
مدیر روابط عمومی سازمان هواپیمایی کشوری به مسافران توصیه کرد برای خرید بلیت از طریق منابع معتبر اعم از دفاتر خدمات مسافرت هوایی و ۱۵۰ سایت معتبر فروش بلیت الکترونیکی که لیست آن‌ها بر روی پرتال سازمان هواپیمایی کشوری قابل دسترسی است اقدام کنند.
وی با بیان اینکه امکان اعتبار سنجی بلیت هواپیما از طریق سایت سازمان هواپیمایی کشوری و انجمن شرکت‌های هواپیمایی فراهم است بر لزوم مدیریت بیشتر شرکت‌های هواپیمایی بر نحوه توزیع بلیت هواپیما تاکید کرد و از شرکت‌های هواپیمایی خواست هرگونه تخلف و سودجویی را به سازمان هواپیمایی کشوری گزارش کنند.
مدیر روابط عمومی سازمان هواپیمایی کشوری همچنین از مسافران خواست هرگونه تخلف را از طریق سایت سازمان www.cao.ir گزارش کنند تا برخورد لازم صورت گیرد.

کلیدواژه‌ها

مطالب مرتبط

مطالب بیشتر از «حمل نقل»

نظر شما

شما در حال ارسال پاسخ به نظر «» می‌باشید.

نظرات بینندگان

جدید ترین برنامه ها

 • آلبالوی باغ های فیرورق خوی

  ارسباران

  آلبالوی باغ های فیرورق خوی (1)

  آلبالوی باغ های فیرورق خوی فیرورق شهری ست در بخش مرکزی شهرستان خوی استان آذربایجان غربی . این شهر با صفا، پوشیده از انواع باغات میوه است و عمده فعالیت مردمان آن، باغداری و کشاورزیست. نام محلی این شهر پئره به معنی شهر دانایی می باشد. به دلیل آب و هوای معتدل و خاک حاصلخیز ، باغت بسیار ، پردرخت و پر میوه پئرهِ شهرستان خوی، نام و آوازه ای را برای این شهر رقم زده اند.

 • صنایع چوب وظیفه دان

  ارسباران

  صنایع چوب وظیفه دان (1)

  صنایع چوب وظیفه دان صنایع چوبی وظیفه دان با بیش از شش دهه فعالیت در زمینه تولید محصولات چوبی ، در حال حاظر با تولید انواع : در ، کابینت ، نرده های چوبی ، ویترین و راه پله های چوبی، به فعالیت در زمینه تولید محصولات چوبی در شهر سنندج مشغول است. صنایع چوب وظیفه دان از سال 1336 فعالیت خود را در زمینه نجاری درشهر سنندج آغاز کرده است.

 • شرکت همگرایان

  صنایع استان سمنان و پاکدشت ورامین

  شرکت همگرایان (1)

  شرکت همگرایان تولید در سال 1382 با هدف تولید محصولات پلیمری و شیمیایی در صنعت ساختمان و بتن تاسیس گردید ، شرکت کپکو در زمینه ی افزودنی های بتن، مواد شیمیایی صنعت ساختمان، نوارهای آب بند پلیمری و اسپیسرهای پلاستیکی وارد سرمایه گذاری شده است.

 • تولید تجهیزات کنترل و هدایت هوا

  بارکد

  تولید تجهیزات کنترل و هدایت هوا (178)

  تولید تجهیزات کنترل و هدایت هوا

 • مشکلات و چالش های صنعت ریخته گری

  بارکد

  مشکلات و چالش های صنعت ریخته گری (179)

  مشکلات و چالش های صنعت ریخته گری

آخرین خبرها