تلاش برای بازگشایی راه‌آهن تهران ـ جنوب در محدوده لرستان | شبکه تلویزیونی ایران ‌کالا

تلاش برای بازگشایی راه‌آهن تهران ـ جنوب در محدوده لرستان

 • پنجشنبه 15 فروردین 1398 00:39
 • شناسه 38013
تلاش برای بازگشایی راه‌آهن تهران ـ جنوب در محدوده لرستان

مدیرعامل راه‌آهن جمهوری اسلامی ایران گفت: با توجه به رانش زمین و آسیب به خط آهن تهران ـ جنوب در مسیر لرستان، متخصصان راه‌آهن در تلاشند که اگر امکان داشته باشد، امشب این مسیر راه‌آهن به طور کامل ترمیم و بازگشایی شود.

 به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه ایران کالا، سعید رسولی مدیرعامل راه‌آهن جمهوری اسلامی: خط ریلی تهران ـ جنوب که بر اثر سیلاب روز گذشته و رانش زمین در محدوده لرستان مسدود شده بود، با فروکش کردن سیل متخصصان راه‌آهن در صدد ترمیم و بازسازی آن برآمدند و امکانات فنی و تخصصی در این مسیر به کار گرفته شد.

وی گفت: عملیات ترمیم خط آهن در حال انجام است و اگر شرایط اجازه بدهد، امشب این عملیات ترمیم خط آهن تمام می‌شود و مسیر خط آهن تهران ـ جنوب دوباره بازگشایی می‌شود.

امروز همچنین از ساعات اولیه بامداد خط آهن تهران ـ شمال در محدوده سوادکوه بر اثر طغیان رودخانه تالار در بخش زیرآب باعث خالی شدن خاک‌های زیر خط آهن شده و این مسیر مسدود شد که کارشناسان راه‌آهن در صدد ترمیم و بازسازی این مسیر هستند که پس از فراهم شدن شرایط نسبت به بازسازی آن اقدام خواهد شد

کلیدواژه‌ها

مطالب بیشتر از «حمل نقل»

نظر شما

شما در حال ارسال پاسخ به نظر «» می‌باشید.

نظرات بینندگان

جدید ترین برنامه ها

موضوع داغ هفته

 • پیشنهاد پلکانی شدن افزایش دستمزد کارگران

  پیشنهاد پلکانی شدن افزایش دستمزد کارگران

  یک کارشناس اقتصادی معتقد است به جای منطقه‌ای شدن دستمزد باید به سمت یکسان‌سازی دستمزد و برقراری عدالت در مناطق روستایی و شهری رفت. وی پلکانی شدن حداقل دستمزد کارگران در سال آینده را پیشنهاد کرد.

خبر آگهی

 • هاپیر تایر، خدمتی ویژه در کسب و کار آنلاین

  هاپیر تایر، خدمتی ویژه در کسب و کار آنلاین

  هایپرتایر با ایده‌ای خلاقانه برای ارایه خدماتی متفاوت در عرصه فروش آنلاین تایر بوجود آمد؛ ویژگی اصلی این مجموعه ارایه خدماتی متمایز در زمینه نصب تایرهای عرضه شده به صورت سیار است‌.

آخرین خبرها