جابه جایی ۲ میلیون و ۵۸۰ هزار مسافر با ناوگان هوایی | شبکه تلویزیونی ایران ‌کالا

جابه جایی ۲ میلیون و ۵۸۰ هزار مسافر با ناوگان هوایی

 • پنجشنبه 15 فروردین 1398 00:36
 • شناسه 38015
جابه جایی ۲ میلیون و ۵۸۰ هزار مسافر با ناوگان هوایی

بیش از ۲ میلیون و ۵۸۰ هزار مسافر با انجام ۲۰ هزار و ۵۸۱ پرواز تا ۱۲ فروردین سفر کرده اند

 به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه ایران کالا، از سازمان هواپیمایی کشوری؛ ­­رضا جعفرزاده افزود: فرودگاه حضرت امام (ره)، با جابه جایی 238 هزار مسافر بیشترین سرویس دهی در پروازهای بین المللی و فرودگاه مهرآباد با 682 هزار و 554 مسافر بالاترین حجم پروازها در پروازهای داخلی را برعهده داشته است.
وی اضافه کرد:­ در این مدت فرودگاه کیش در میان ­مراکز سیاحتی و گردشگری با سرویس دهی 245 هزار و 685 مسافر و انجام بیش از یک هزار و 840 پرواز ورودی و خروجی در مقایسه با سال گذشته 3 درصد در پروازها و 8 درصد در جابه جایی مسافر افزایش را ثبت کرده است.
جعفرزاده با بیان اینکه سازمان هواپیمایی کشوری در هفته گذشته با درخواست پروازهای فوق العاده شرکت های هواپیمایی برای انجام پرواز به مناطق سیل زده موافقت کرد، افزود: سازمان هواپیمایی کشوری پیش از این آمادگی خود را به ستادکل مدیریت بحران درباره خدمات دهی به سیل زدگان اعلام و در همکاری با مسئولان ستادکل مدیریت سفر به استرداد کل مبلغ بلیت های کنسلی مسافران استان های درگیر سیل اقدام کرد.

کلیدواژه‌ها

مطالب مرتبط

مطالب بیشتر از «حمل نقل»

نظر شما

شما در حال ارسال پاسخ به نظر «» می‌باشید.

نظرات بینندگان

جدید ترین برنامه ها

موضوع داغ هفته

 • پیشنهاد پلکانی شدن افزایش دستمزد کارگران

  پیشنهاد پلکانی شدن افزایش دستمزد کارگران

  یک کارشناس اقتصادی معتقد است به جای منطقه‌ای شدن دستمزد باید به سمت یکسان‌سازی دستمزد و برقراری عدالت در مناطق روستایی و شهری رفت. وی پلکانی شدن حداقل دستمزد کارگران در سال آینده را پیشنهاد کرد.

خبر آگهی

 • هاپیر تایر، خدمتی ویژه در کسب و کار آنلاین

  هاپیر تایر، خدمتی ویژه در کسب و کار آنلاین

  هایپرتایر با ایده‌ای خلاقانه برای ارایه خدماتی متفاوت در عرصه فروش آنلاین تایر بوجود آمد؛ ویژگی اصلی این مجموعه ارایه خدماتی متمایز در زمینه نصب تایرهای عرضه شده به صورت سیار است‌.

آخرین خبرها