مسدود شدن محور جنوب به علت آب شستگی | شبکه تلویزیونی ایران ‌کالا

مسدود شدن محور جنوب به علت آب شستگی

 • جمعه 16 فروردین 1398 10:44
 • شناسه 38024
مسدود شدن محور جنوب به علت آب شستگی

روابط عمومی راه آهن در اطلاعیه ای از مسدودی محور جنوب به علت آب شستگی خبر داد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه ایران کالا، روابط عمومی راه آهن جمهوری اسلامی ایران در این اطلاعیه آورده است؛ آب شستگی زیر سازی خط راه آهن در بلاک آهودشت به بام دژ بر اثر سیل کم سابقه در ساعت ۴ صبح امروز موجب مسدودی مسیر جنوب شد.
بر این اساس، کادر فنی راه آهن با آمادگی کامل در محل مورد نظر برای به سازی و بازگشایی مسیر حاضر هستند.
درهمین رابطه همه مسافرانی که سفر آنها به این دلیل لغو شده است می توانند با مراجعه به مراکز مجاز فروش بلیت نسبت به استرداد ۱۰۰ درصد بهای بلیت خود اقدام کنند. 
همچنین در این اطلاعیه آمده است؛ پیرو لغو قطارها در این محور، به محض بهبود شرایط جوی و ایمن شدن مسیر؛ قطار فوق العاده ای به منظور جابه جایی و خدمت رسانی به مسافران در این محور درنظر گرفته خواهد شد.
گفتنی است؛ مسافرین می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص حرکت قطارها و آخرین وضعیت مسیرهای ریلی باسامانه صدای مسافر به شماره تلفن ۵۱۴۹-۰۲۱ تماس حاصل فرمایند.

کلیدواژه‌ها

مطالب بیشتر از «حمل نقل»

نظر شما

شما در حال ارسال پاسخ به نظر «» می‌باشید.

نظرات بینندگان

جدید ترین برنامه ها

موضوع داغ هفته

 • پیشنهاد پلکانی شدن افزایش دستمزد کارگران

  پیشنهاد پلکانی شدن افزایش دستمزد کارگران

  یک کارشناس اقتصادی معتقد است به جای منطقه‌ای شدن دستمزد باید به سمت یکسان‌سازی دستمزد و برقراری عدالت در مناطق روستایی و شهری رفت. وی پلکانی شدن حداقل دستمزد کارگران در سال آینده را پیشنهاد کرد.

خبر آگهی

 • هاپیر تایر، خدمتی ویژه در کسب و کار آنلاین

  هاپیر تایر، خدمتی ویژه در کسب و کار آنلاین

  هایپرتایر با ایده‌ای خلاقانه برای ارایه خدماتی متفاوت در عرصه فروش آنلاین تایر بوجود آمد؛ ویژگی اصلی این مجموعه ارایه خدماتی متمایز در زمینه نصب تایرهای عرضه شده به صورت سیار است‌.

آخرین خبرها