اعزام ۸۰ دستگاه ماشین آلات راهداری به استان خوزستان | شبکه تلویزیونی ایران ‌کالا

اعزام ۸۰ دستگاه ماشین آلات راهداری به استان خوزستان

 • سه شنبه 20 فروردین 1398 13:23
 • شناسه 38088
اعزام ۸۰ دستگاه ماشین آلات راهداری به استان خوزستان

به منظور خدمات رسانی به سيل زدگان ۸۰ دستگاه ماشین آلات راهداری به استان خوزستان اعزام مي شود

 به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه ایران کالا ، به نقل از سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای؛ نشست ویژه‌ای به منظور بررسی، برنامه‌ریزی و تصمیم‌گیری برای اقدام مناسب در مقابله با سیل استان خوزستان امروز در محل اداره‌کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان خوزستان برگزار شد.

در این نشست که امروز (سه شنبه) ​ با حضور عبدالهاشم حسن‌نیا معاون وزیر و رئیس سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای و خیراله خادمی معاون وزیر و مدیرعامل شرکت ساخت و توسعه زیربنا‌های حمل و نقل و نماینده ویژه وزیر در مقابله با سیل استان خوزستان برگزار شد، مقرر گردید ۵۰ دستگاه ماشین‌آلات راهداری از ادارات کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان‌های هرمزگان، بوشهر، تهران، یزد، لارستان، کهگیلویه و بویراحمد و فارس به استان خوزستان اعزام شود.
این گزارش حاکی است در این نشست همچنین مقرر شد ۳۰ دستگاه ماشین‌آلات بخش خصوصی جهت کمک‌رسانی و تسهیل و تسریع در اقدامات مربوط به حوزه راهداری و راهسازی محور‌های مواصلاتی استان خوزستان اعزام شود.
براساس این گزارش با دستور وزیر راه و شهرسازی خادمی به عنوان نماینده تام‌الاختیار وزیر راه و شهرسازی در استان خوزستان در این استان حاضر شد تا هماهنگی‌های لازم بین بخش‌های مختلف وزارت راه و شهرسازی در این استان انجام و امور مربوطه تسهیل شود و اقدامات مربوط به بازگشایی محور‌های مواصلاتی استان خوزستان با سرعت بیشتری انجام شود.
این گزارش حاکی است عبدالهاشم حسن‌نیا معاون وزیر راه و شهرسازی و رئیس سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای نیز که در روز‌های گذشته در استان سیل‌زده لرستان حضور داشت، به منظور نظارت، برنامه‌ریزی و تصمیم‌گیری بهینه و انجام هماهنگی‌های لازم در استان خوزستان حضور دارد و در شهر‌های مختلف استان خوزستان عملیات بازگشایی محور‌ها را از نزدیک مدیریت می‌کند

کلیدواژه‌ها

مطالب بیشتر از «حمل نقل»

نظر شما

شما در حال ارسال پاسخ به نظر «» می‌باشید.

نظرات بینندگان

جدید ترین برنامه ها

موضوع داغ هفته

 • پیشنهاد پلکانی شدن افزایش دستمزد کارگران

  پیشنهاد پلکانی شدن افزایش دستمزد کارگران

  یک کارشناس اقتصادی معتقد است به جای منطقه‌ای شدن دستمزد باید به سمت یکسان‌سازی دستمزد و برقراری عدالت در مناطق روستایی و شهری رفت. وی پلکانی شدن حداقل دستمزد کارگران در سال آینده را پیشنهاد کرد.

خبر آگهی

 • هاپیر تایر، خدمتی ویژه در کسب و کار آنلاین

  هاپیر تایر، خدمتی ویژه در کسب و کار آنلاین

  هایپرتایر با ایده‌ای خلاقانه برای ارایه خدماتی متفاوت در عرصه فروش آنلاین تایر بوجود آمد؛ ویژگی اصلی این مجموعه ارایه خدماتی متمایز در زمینه نصب تایرهای عرضه شده به صورت سیار است‌.

آخرین خبرها