رشد ۱۹ درصدی جابه‌جایی مسافر در راه آهن تهران | شبکه تلویزیونی ایران ‌کالا

رشد ۱۹ درصدی جابه‌جایی مسافر در راه آهن تهران

 • سه شنبه 20 فروردین 1398 13:20
 • شناسه 38093
رشد ۱۹ درصدی جابه‌جایی مسافر در راه آهن تهران

مدیرکل راه آهن تهران :سهم جابجایی مسافر از ایستگاه راه آهن تهران ۸۱۲ هزار و۵۲۰ نفر بوده که درمقایسه با سال گذشته رشد ۱۹ درصدی داشته است

 به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه ایران کالا ، از اداره کل راه آهن تهران؛ عابدین هادی نژاد : آمار جابجایی مسافر در ایام پیک نوروز ۹۷ از ایستگاه راه آهن تهران۶۸۱ هزار ۸۲۰ نفر بوده که این رقم در نوروز ۹۸ با رشد ۱۹ درصدی به ۸۱۲ هزار و ۵۲۰ نفر مسافر افزایش داشته است.
وی با اشاره به رشد قابل توجه ضریب اشغال صندلی در ایام پیک نوروز در قطار‌های مسافری تهران افزود: در نوروز امسال چهار مسیر جدید به شهر‌های همدان، کرمانشاه، رشت، و ارومیه قطار اعزام شد و سهم اداره کل راه آهن تهران در اعزام قطار‌های مسافری رشد داشته است.
مدیرکل راه آهن تهران با اشاره به اعزام روزانه ۲۷ رام قطار در مسیر خراسان، ۱۷ رام قطار در مسیرجنوب، ۸ رام قطار در مسیر آذربایجان، و سه رام قطار در مسیر شمال از ایستگاه راه آهن تهران گفت: در ایام پیک نوروزی روزانه بیش از ۱۱۰ رام قطار از ایستگاه راه آهن تهران اعزام و به همین تعداد قطار وارد ایستگاه راه آهن تهران شده است.
عابدین هادی نژاد در خصوص حرکت روزانه ۳۲ رام قطار حومه‌ای در ایام پیک نوروزی افزود: در مسیر شهر پرند روزانه ۹ رام قطار، هشتگرد پنج رام قطار، پیشوا و گرمسار ۸ رام قطار، قم و جمکران ۶ رام قطار، قزوین و تاکستان سه رام قطار که در مجموع با احتساب رفت و برگشت این قطار‌ها روزانه ۶۴ رام قطار به شهر‌های اطراف تهران اعزام شد.

کلیدواژه‌ها

مطالب بیشتر از «حمل نقل»

نظر شما

شما در حال ارسال پاسخ به نظر «» می‌باشید.

نظرات بینندگان

جدید ترین برنامه ها

موضوع داغ هفته

 • پیشنهاد پلکانی شدن افزایش دستمزد کارگران

  پیشنهاد پلکانی شدن افزایش دستمزد کارگران

  یک کارشناس اقتصادی معتقد است به جای منطقه‌ای شدن دستمزد باید به سمت یکسان‌سازی دستمزد و برقراری عدالت در مناطق روستایی و شهری رفت. وی پلکانی شدن حداقل دستمزد کارگران در سال آینده را پیشنهاد کرد.

خبر آگهی

 • هاپیر تایر، خدمتی ویژه در کسب و کار آنلاین

  هاپیر تایر، خدمتی ویژه در کسب و کار آنلاین

  هایپرتایر با ایده‌ای خلاقانه برای ارایه خدماتی متفاوت در عرصه فروش آنلاین تایر بوجود آمد؛ ویژگی اصلی این مجموعه ارایه خدماتی متمایز در زمینه نصب تایرهای عرضه شده به صورت سیار است‌.

آخرین خبرها