نخستین پرواز از ترمینال «سلام» انجام شد | شبکه تلویزیونی ایران ‌کالا

نخستین پرواز از ترمینال «سلام» انجام شد

  • یکشنبه 02 تیر 1398 00:12
  • شناسه 38778
نخستین پرواز از ترمینال «سلام» انجام شد

مدیر عامل هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران "هما" از انجام نخستین پرواز ترمینال سلام توسط این شرکت هواپیمایی خبر داد و گفت: این پرواز صبح امروز به مقصد دوبی انجام شد.

 به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه ایران کالا به نقل  از سازمان هواپیمایی کشوری؛ تورج دهقانی زنگنه، با اشاره به انجام نخستین پرواز ترمینال سلام توسط ایران‌ایر گفت: این پرواز امروز صبح از فرودگاه ترمینال سلام فرودگاه حضرت امام به مقصد دوبی انجام شد.
وی ادامه داد: این پرواز‌ها ادامه دارد و سعی می‌کنیم بخشی از پرواز‌های داخلی را نیز به فرودگاه امام خمینی (ره) منتقل کنیم.
زنگنه درباره برنامه هما برای انتقال سایر پرواز‌ها به ترمینال سلام گفت: به تدریج تعداد پرواز‌ها زیاد خواهد شد. هم اکنون در حال برنامه‌ریزی برای انجام پرواز‌های حج هستیم و پس از پایان این پرواز‌ها برای انتقال سایر پرواز‌ها به ترمینال سلام برنامه‌ریزی خواهیم کرد.
گفتنی است: پرواز IR ۶۵۸ هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران "هما" به مقصد دوبی، صبح امروز از ترمینال سلام انجام شد. این پرواز که توسط ایرباس A ۳۲۱ ایران‌ایر با رجیستر EP-IFA انجام شد، ۸:۱۵ دقیقه صبح فرودگاه امام خمینی (ره) را ترک کرد و ساعت ۹:۴۵ دقیقه در فرودگاه دوبی به زمین نشست.

انتهای پیام/

کلیدواژه‌ها

مطالب مرتبط

مطالب بیشتر از «حمل نقل»

نظر شما

شما در حال ارسال پاسخ به نظر «» می‌باشید.

نظرات بینندگان

جدید ترین برنامه ها

خبر آگهی

  • خبر آگهی

    خبر اگهی

    خبر آگهی (654)

    خبر آگهی ساعت 14 مورخ 98/05/13_ ورود 4 میلیون تن کالای اساسی به بنادر کشور _ پرداخت 320 میلیارد تومان تسهیلات رونق تولید در استان گلستان _ تولید 50 هزار تن محصولات باغی در استان مرکزی _ و در آخر گزارشی از روستای رباط باغ ملک همراه با تصاویر گردشگری این روستا

آخرین خبرها