در برنامه تلویزیونی وقت کار ببینید: نحوه تولید تجهیزات غذایی/ روش های موثر در راه اندازی کسب و کار و کارآفرینی | شبکه تلویزیونی ایران ‌کالا

در برنامه تلویزیونی وقت کار ببینید: نحوه تولید تجهیزات غذایی/ روش های موثر در راه اندازی کسب و کار و کارآفرینی

  • شنبه 20 مهر 1398 15:01
  • شناسه 39787
در برنامه تلویزیونی وقت کار ببینید: نحوه تولید تجهیزات غذایی/ روش های موثر در راه اندازی کسب و کار و کارآفرینی

برنامه تلویزیونی «وقت کار» با حضور یک کارآفرین و یک مشاور کسب و کار، به موضوعاتی همچون تولید تجهیزات غذایی و روش های موثر در راه اندازی کسب و کار و کارآفرینی می پردازد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه ایران کالا  در این برنامه، یوسف شاه آبادی (کارآفرین) تجربیات خود درباره تولید تجهیزات غذایی را بازگو می کند. دیگر فعال اقتصادی حاضر در این برنامه، احمد حلت (مشاور کسب و کار) است که به روش های موثر در راه اندازی کسب و کار و کارآفرینی خواهد پرداخت. 

برنامه «وقت کار» شنبه 20 مهر و در ساعت 21:30 از شبکه ایران کالا پخش می شود.

این برنامه علاوه بر پخش تلویزیونی از طریق اینستاگرام به نشانی vaghtekar به صورت زنده پخش می شود.

برنامه «وقت کار» حاصل همکاری شبکه ایران‌کالا با سازندگان برنامه پایش است و در طراحی آن تلاش شده تا تمامی دیدگاه‌ها و نظرات کارجویان و علاقه‌مندان کار و کارآفرینی در نظر گرفته شود.

وقت کار، روزهای زوج ساعت 21:30 به صورت زنده از شبکه ایران‌کالا پخش می‌شود.

برنامه وقت کار در هر یک از روزهای زوجِ هفته، ساختاری متفاوت دارد. شنبه‌ها به کاریابی، استخدام و ارتقاء شغلی اختصاص یافته و در آن بخش‌هایی نظیر خودشناسی شغلی، کشف استعداد و علاقه، انتخاب شغل و مسیر کارآموزی تا کارآفرینی به نمایش درمی‌آید. دوشنبه‌ها مختصِ مشاورهِ کسب و کاری مستقیمِ بینندگان با کارشناسان است و در روزهای چهارشنبه‌ نیز تجارب کارآفرینان در زمینه مشاغل مختلف بیان می‌شود. در هر سه روز، آیتم‌های متعددی با حضور کارشناسان و کارآفرینان مختلف به نمایش در می‌آید.

انتهای پیام/

کلیدواژه‌ها

مطالب بیشتر از «خبر تاپ»

نظر شما

شما در حال ارسال پاسخ به نظر «» می‌باشید.

نظرات بینندگان

جدید ترین برنامه ها

آخرین خبرها