فراخوان طرح فروش مستقیم کالای ایرانی از طریق شبکه اینترنتی و پخش تلویزیونی | شبکه تلویزیونی ایران ‌کالا

فراخوان طرح فروش مستقیم کالای ایرانی از طریق شبکه اینترنتی و پخش تلویزیونی

  • جمعه 03 آبان 1398 12:58
  • شناسه 39998
فراخوان طرح فروش مستقیم کالای ایرانی از طریق شبکه اینترنتی و پخش تلویزیونی

شبکه تلویزیونی ایران کالا با ماموریت حمایت از کالای ایرانی در راستای ایجاد زمینه بازار برای کالای ایرانی، طرح فروش تلویزیونی محصولات را در دستور کار دارد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه ایران کالا  فراخوان استفاده از ظرفیت بخش خصوصی در سامانه فروش مستقیم کالای ایرانی از طریق شبکه اینترنتی و  پخش زنده تلویزیونی، توسط اداره کل امور کالای سازمان صداوسیما منتشر شد.

متن این فراخوان به شرح زیر است:

آگهی فراخوان

درخواست برای اطلاعات(RFl)

◄  موضوع فراخوان: سازمان صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران در نظر دارد، در خصوص ارائه طرح استفاده از ظرفیت بخش خصوصی در سامانه فروش مستقیم کالای ایرانی از طریق شبکه اینترنتی پر خط و پخش زنده تلویزیونی در شبکه ایران کالا توسط اشخاص حقیقی و حقوقی توانمند با سابقه اجرایی در این زمینه اقدام نماید. بدین منظور از کلیه شرکت‌ها و اشخاص فعال در این حوزه که سابقه انجام پروژه‌های مشابه و آشنایی کامل در زمینه کسب و کارهای این چنین در کشور را دارند، دعوت می‌گردد مستندات فنی و کسب و کار، همراه با معرفی شرکت و تعداد پرسنل متخصص تجربیات و پروژه‌های انجام شده قبلی خود را به آدرس ذیل ارسال نمایند.

◄  مهلت دریافت اسناد مناقصه (RF): از ساعت ۹ صبح روز چهارشنبه مورخ 01/08/98 حداکثر تا ساعت ۱۶ روز سه‌شنبه مورخ 14/08/1398 می‌باشد.

◄  محل دریافت اسناد(RFI): تهران، خیابان ولیعصر(عج)، نرسیده به چهارراه پارک‌وی، خیابان استقلال، ساختمان اداری جام جم، طبقه چهارم، مدیریت خرید خارجی - اداره کل امور کالا

◄  مهلت تحویل پاکات پیشنهادی(RFI): پاکات پیشنهادی بایستی به صورت درب بسته تا ساعت ۱۶ روز چهارشنبه مورخ 06/09/98 به مدیریت خرید خارجی - اداره کل امور کالا تسلیم گردد.

◄  محل و تاریخ گشایش پاکتهای پیشنهادی (RFI): پاکت‌های پیشنهادی راس ساعت ۹ صبح روز شنبه مورخ 09/09/98 در دفتر مدیریت خرید خارجی بازگشایی می‌گردد.

برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن 2۲۱۶۷۰۵۳ تماس حاصل فرمایید.

بدیهی است در صورت درخواست سازمان جهت ارائه توضیحات بیشتر، جلساتی ترتیب داده خواهد

شد. این آگهی هیچگونه مسئولیتی را برای سازمان و هیچگونه حقی را برای شرکت پاسخ‌دهنده ایجاد نمی‌نماید و توضیح جامع و کافی شرکت‌های علاقه‌مند به معرفی موضوع فراخوان، صرفاً در میزان شناخت و اتخاذ تصمیم مناسب برای سازمان موثر خواهد بود.

اداره کل امور کالا